hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bayramın 2. günü AVM açık mı? Bugün Kapalıçarşı çalışıyor mu? 29 Haziran 2023 AVM'ler kapalı mı, kaçtan kaça kadar açık?

  Bayramın 2. günü AVM açık mı Bugün Kapalıçarşı çalışıyor mu 29 Haziran 2023 AVMler kapalı mı, kaçtan kaça kadar açık
  expand

  Birçok vatandaş 'Bayramda AVM'ler ve Kapalıçarşı kapalı mı, açık mı?'' sorusuna yanıt arıyor. 2023 Kurban Bayramının ikinci günü bu yıl 29 Haziran 2023 Perşembe gününe denk geldi. İnsanlar bayram sabahının ikinci günü de AVM ve kapalıçarşının çalışma saatlerini sorguluyor. Peki ama AVM'ler açık mı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kurban Bayramı'nda AVM'lerin çalışma saatleri araştırılıyor. İslam dünyasının ikinci dini bayramı olarak bilinen Kurban Bayramı, bu sene haziran ayına denk geliyor. Birinci günü 28 Haziran'da idrak edilecek olan bayram 1 Temmuz'da sona erecek. Özellikle Kurban Bayramı'nın 1. 2. ve 3. günü AVM'lerin açılış kapanış saatleri araştırılıyor. Peki, Kurban Bayramında AVM'ler kaçtan kaça kadar açık?

  Bayramda AVMler açık mı?

  Alışveriş merkezleri bayramlarda hizmet veriyor. Ancak, AVM'ler bayramın ilk günlerinde daha geç açılıyor. Genellikle 14:00 - 22:00 arası hizmet veriyor. Gitmeden önce AVM'lerin danışma bölümlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Kapalı Çarşı, Ramazan ve Kurban bayramlarında kapalıdır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow