hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Durmuş Yanmaz cinayeti olayı nedir? Durmuş Yanmaz'ın katili kim? Yayla evinin önünde cinayete kurban gitti!

  Durmuş Yanmaz cinayeti olayı nedir Durmuş Yanmazın katili kim Yayla evinin önünde cinayete kurban gitti
  expand

  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni bir cinayet vakası işleniyor. Bu hafta programda yayla evinde Durmuş yanmaz cinayetinde katil kim olduğu ya da kimler tarafından öldürüldüğü araştırılıyor. Durmuş Yanmaz Cinayeti ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, Durmuş Yanmaz'ın katili kim? İşte detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Durmuş Yanmaz cinayetinde son detaylar Müge Anlı’nın sunduğu programda gündemde. Yayla evinde Durmuş Yanmaz cinayeti, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılıyor. Görgü tanıklarının, olayı bilen kişilerin adalete yardım etmeleri bekleniyor.

  4 ÇOCUK BABASI DURMUŞ YANMAZ'IN KATİLİ KİM?

  13 Nisan 2017 Tokat Reşadiye’ ye bağlı Nebişeyh köyünde silahlı saldırı sonucu ölen 4 çocuk babası 65 yaşında ki Durmuş Yanmaz cinayetinde 3 komşudan şüpheleniyor. 3 kardeş olan ve hayvancılık yapan Erdal Göçer, Aydın Göçer, Yener Göçer kardeşler Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek “biz katil değiliz” diyorlar. Durmuş Yanmaz yayla evinin önünde öldürüldükten sonra, Durmuş Yanmaz’ın damadı Göçer kardeşleri arayarak “Durmuş Yanmaz’ı öldürmüşsünüz” dediği iddia edildi.

  DURMUŞ YANMAZ CİNAYETİ DETAYLARI

  Yayla evinde işlenen cinayete kurban giden Durmuş Yanmaz‘ın eşi Emine Yanmaz görgü tanığı olarak alınan ifadesinde Göçer kardeşleri işaret ederek kocasının 3 kişi tarafından vurulduğunu iddia ediyor. Katilleri görmediğini sadece seslerini duyduğunu belirten Emine Yanmaz, o gün olan olayları şu şekilde iddia ediyor. “Erhan Göçer’in arabasını ben iyi tanırım, arabasını gördüm, Yener pepelek konuşur, Erdal araba sürüyor, Aydın Göçer elektrik tutuyor Yener Göçer ise vuruyor” diye ifade verdiği belirtildi. Ayrıca cinayet olmadan önce kocasının 3 ay önce Göçer kardeşler ile yaşanan tartışması da şüpheleri çeken diğer detay olarak belirtiliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Durmuş Yanmaz cinayeti olayı nedir Durmuş Yanmazın katili kim Yayla evinin önünde cinayete kurban gitti“Kapıya 3 kere yumruk vurdular. O arada ben korktum, kendimi, şuurumu kaybettim kim o diye seslenemedim. Gitme kapıya vurdular dedim. Kazmayı aldı bana kaç bakayım dedi yanımdan geçti. Bir adım atar atmaz biran içinde kurşunlar geldi ateşler içinde kaldı. O arada ben hemen sarıldım. Sarılınca Yener denilen kişi “o orada ölecek seni de vurayım geç içeri” dedi. O arada Erdal isimli kişi ise “hayır kadına silah yok, Yener kadına değme” dedi. 3 kişilerdi ama Aydın ses vermedi. İçeri geçtim içeriden suyu aldım adamın suratına suyu döktüm tasla ile. Telefon geldi aklıma. Emre’ye telefon ettim “Emre bizi vurdular, baban öldü kuzum yetiş” dedim. El feneri bendede adamda da yanıyordu. Birbirlerine isimleri ile hitabet ettiler. Gittiler. Gidince İstanbul’daki büyük oğlanı aradım. “Ümit bizi vurdular baban öldü” dedim. Ondan sonra ambulans geldi, çocuğum geldi. “Anne babam nerede?” dedi. Yorgan örttüm üstüne yorganın altında dedim. Yorganı kaldırdı çocuk sarıldı. Sonra ambulansa bindirdiler”. diye anlattı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Durmuş Yanmaz cinayeti olayı nedir Durmuş Yanmazın katili kim Yayla evinin önünde cinayete kurban gittiEmine Yanmaz; “Bizim bu kardeşler ile husumetimiz vardı önceden. Bunlar benim düşmanım başka kimse yok” diye Göçer Kardeşlerden şüphelendiğini belirtti. “Cinayet saati 20:30 ya da o civarlarda olabilir. Namazı kıldım, bulaşık yıkadım yattım. Evin üzerinde bir ses duydum. Köpek havlayarak gitti. Kapıda olan saç levhaya taş geldi. Fare ya da kurt sandık.” dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Göçer Kardeşler ise Durmuş Yanmaz‘ın cinayetinde Emine Yanmaz‘ı işaret ediyorlar. Kocası vurulduğunda neden korkup kaçmadığı ve kocasını öldüğü an neden battaniyeye sardığı, kocasının öldürüldüğü gece kocasının bazen kapıda vurulduğunu bazen de köyün içinde vurulduğunu farklı farklı anlatması yüzünden de Emine Yanmaz’dan şüpheleniyorlar. Ayrıca cinayet gecesi bir köylümüz olan kişi ile 15-20 sefer aranıp konuşması da kafalarını karıştırdığını belirtiyorlar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow