Son Dakika

Exxen'e nasıl üye olunur? ExxenSpor üyelik ücretleri 2022 belli oldu! Exxen abonelik fiyatı detayları..

A A

05.01.2022 - 10:33 Son Güncelleme:

Dijital platform olan Exxen üzerinden UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarının yayınlanmasının ardından üyelik ücretleriyle detaylar merak ediliyor. Maçları Exxen üzerinden izlemek isteyen futbolseverler maç paketi fiyatı, tek maç üyeliği ve ücretsiz izleme gibi sorgulamalarda bulunuyor. Peki, Exxen ücretsiz nasıl izlenir, nereden üye olunur? Exxen maç paketi ücreti ne kadar? İşte Exxen ile ilgili detaylar...

Exxen'e nasıl üye olunur? ExxenSpor üyelik ücretleri 2022 belli oldu! Exxen abonelik fiyatı detayları..

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen dijital platformda maç paketi ücretleri geçtiğimiz aylarda belli oldu. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi'nin yayın hakkı 3 yıl boyunca Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğı dijital içerik platformu Exxen'de olacak. Mevcut Exxen üyeleri de Exxen sitesi üzerinden giriş yaparak, ek spor paketi üyeliklerini yukarıdaki fiyatlar üzerinden güncelleyebilecekler.

EXXENSPOR ÜYELİK PAKETLERİ VE EXXEB ÜCRETLERİ 2022

Exxen 2022 abonelik fiyatları
Reklamlı Yıllık Paket – 19.60 (Aylık Ücret)
Reklamlı Aylık Paket – 19.90
Reklamsız Yıllık Paket – 24.90 TL (Aylık Ücret)
Reklamsız Aylık Paket – 29.90 TL
Exxen ve Exxen Spor 2022 abonelik fiyatları
Reklamlı Yıllık Paket – 16.60 TL (Aylık Ücret)
Reklamlı Aylık Paket – 59.80 TL
Reklamsız Yıllık Paket – 54.80 TL (Aylık Ücret)
Reklamsız Aylık Paket – 69.80 TL
Exxen eski abonelik fiyatları
Reklamlı Yıllık Paket – 8.32 TL (Aylık Ücret)
Reklamsız Yıllık Paket – 16.66 TL (Aylık Ücret)
Reklamsız Aylık Paket – 19.90 TL
Exxen ve Exxen Spor eski fiyatları
Reklamlı Sezonluk Paket – 34.80 TL (Aylık Ücret)
Reklamsız Sezonluk Paket – 44.80 TL (Aylık Ücret)

EXXEN ÜCRETSİZ NASIL İZLENİR? EXXEN’E NASIL ÜYE OLUNUR?

Exxen'e üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, Exxen’e yeni üyelikler için geçerlidir. Exxen'e üye olduktan sonra Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip izleyebilirsiniz.

Bilgisayarlarımızdan www.exxen.com yazarak izleyebileceğimiz Exxen iOS uygulaması bulunuyor. Exxen, iPhone ve tabletlere indirmek isteyen kullanıcılar, telefonlarındaki App Store uygulamasına 'exxen' yazarak exxen uygulamasını indirebilir. Android kullanıcıları Google Play'e Exxen yazıp Exxen uygulamasını edinebiliyor.

EXXEN'İ İKİ KİŞİ İZLEYEBİLİR Mİ?

Exxen'de aynı anda içerik görüntülemekte kullanılabilecek cihaz sayısı satın alınan pakete göre değişiklik göstermektedir.