Işın Karaca’nın oğlu ameliyat oldu

Işın Karaca’nın oğlu ameliyat oldu

Şarkıcı Işın Karaca’nın oğlu Erda Karaca dün karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. İlk kontrollerin ardından ameliyata alınan Erda Karaca’nın bağırsak ameliyatı olduğu öğrenildi.

Oğlunun sağlık durumu hakkında bilgi veren Işın Karaca, destek olan herkese sosyal medyadan teşekkür etti.


İşte Karaca'nın paylaşımı...


“Şer de bile hayır vardır… Dün başlayan mide ağrısı gecenin ilerleyen saatlerinde oğlum Erda’nın ciddi bir bağırsak ameliyatı olması ile sonuçlandı.. Allah’a çok şükür şu an durumumuz gayet iyi. İlk yürüyüşümüzü yaptık ve iyileşme yolundayız. Hastane yönetimi ve personeline, son derece insancıl yaklaşımları için çok teşekkür ederim. Önce Allah’a sonra sizlere emaneti ilk göz ağrım. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Hiç biriniz dermansız dert görmeyelim. Evlatlarımızın tırnağı taşa değmesin keza onlar bize Allah’tan emanet… Canım sevgilim Tuğrul Odabaş senin gücünle, desteğinle dün geceyi kolay atlatabildim. Allah senden razı olsun… Can ailem, sizlerin sevgisi olmadan hayat ne kadar zor olurmuş. İyi ki bu kadar şahane bir ailemiz var. Can asistanlarım Teksin Akbal ve Sevda Ermiş. Hakkınız bizde çok… Teşekkürler size. Canı gönülden. Oğuzhan Süral insanlığın için, kötü gün dostluğun için ailecek çok teşekkür ederiz. Arayan, soran, dualarını bizden esirgemeyen herkese sonsuz sevgi ve teşekkürlerimizi sunarız…”


 


 
 

Şer de bile hayır vardır.. Dün başlayan mide ağırısı dün gece oğlum Erda'nın ciddi bir bağırsak ameliyatı olması ile sonuçlandı.. Allah'a çok şükür.. şu an durumumuz gayet iyi. İlk yürüyüşümüzü yaptık ve iyileşme yolundayız. Liv Hospital'e ve profesör doktor Oktar Asoğlu ve muhteşem ekibi, ehliliğiniz, profesyonelce ve son derece insancıl yaklaşımız için çok teşekkür ederim.. Önce Allah'a sonra sizlere emaneti ilk göz ağırım.. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Hiç biriniz dermansız dert görmeyelim. Evlatlarımızın tırnağı taşa değmesin keza onlar bize allahtan emanet... Canım sevgilim @tugruldri senin gücünle, desteğinle dün geceyi kolay atlatabildim.. Allah senden razı olsun.: Can ailem @akinbuyukkaraca @shenizb @serdarbuyukkaraca @melodydevisscher Sizlerin sevgisi olmadan hayat ne kadar zor olurmuş. İyi ki bu kadar şahane bir ailemiz var.. Can asistanlarım Teksin Akbal ve Sevda Ermiş. Hakkı'nız bizde çok... Teşekkürler size. Can'ı gönülden. Oğuzhan Süral. İnsanlığın için, kötü gün dostluğun için ailecek çok teşekkür ederiz. Arayan, soran, dualarını bizden esirgemeyen herkese sonsuz sevgi ve teşekkürlerimizi sunarız....


Işın Karaca (@isinkaraca) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS