hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Jival'in 2021 teması: Asalet

  Jivalin 2021 teması: Asalet
  expand

  Şıkır şıkır bir 2020 sezonu, yerini daha derin ve soft tasarımlara bırakıyor. Kusursuz işçiliğin modern çizgilerle buluştuğu Jival, 2021 trendleriyle şıklığınızı tamamlayacak. İşte, yeni döneme incilerin yön vereceğini açıklayan Jival Pazarlama Yöneticisi Melisa Bozkurt'tan albeninizi artıracak tüyolar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kıyafetin havasını büsbütün değiştirerek; spor, country, sıra dışı veya klasik olsun tüm giyim tarzlarını bütünleyen takılar, kadınların her daim ilgi odağı… Değişen moda algısına uygun takı modelleriyle 2006 yılında adım attığı Türk kuyumculuk sektöründe trendlerin nabzını tutan lider marka Jival ise, 2021’e güçlü ve şık modelleriyle oldukça iddialı girmeye hazır. Profesyonel takı işçiliğini hem sade hem de gösterişli detaylarla bir potada eritmeyi başaran markanın, bu yıl yepyeni bir temayla görücüye çıkacağını ifade eden Jival Pazarlama Yöneticisi Melisa Bozkurt, yeni dönem modasının ipuçlarını şu sözlerle veriyor: “İncinin soft ve görkemli dokunuşlarına hazır olun!”

  Işığıyla göz alan tasarımlar

  Eski Hint dilinde parlaklık ve şeffaflık anlamına gelen “Jival”, adından aldığı ilhamı tasarımlarına yansıtmayı başarıyor. Altın ve pırlanta dünyasının parlayan yıldızı olan markanın, takı sektöründeki yenilikçi algıya ve farklı tarzlara orijinal tasarımlarla yaklaştığını belirten Jival Pazarlama Yöneticisi Melisa Bozkurt, “Marka gücümüzü modanın dinamizmine ayak uydurduğumuz tasarımlarımızla, her tarza hitap ettiğimiz ürünlerimizle ve kendimizi her daim yenileyen yönümüzle yükseltiyoruz” diyor.

  Jivalin 2021 teması: Asalet

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Geçmeyen moda: Zincirin gücü

  Sonlarına yaklaşılan 2020 yılında, son birkaç yılda olduğu gibi minimal ürünlerin tercih edildiğini anlatan Melisa Bozkurt, “Vitrinlerde daha sakin, ince ve taşsız ürünler yer aldı. 2020’nin yazında bu minimal parçaların yerini ise, üst üste takılan kalın zincirler ve kutup yıldızından güneşe kadar birçok farklı şeklin oluşturduğu ürünler yer aldı, diyor ve ekliyor: “Bileklerde ve boyunlarda oldukça sık gördüğümüz bu zincirler uzun bir süre hayatımıza olacak gibi görünüyor.” 

  Ve perde! İnci yeniden sahnede

  Melisa Bozkurt’a göre, 2021’de ikonik inciler takı modasına yeniden yön verecek. Uzun zamandır hafızalardan silinen ve zarafetin timsali olarak bilinen incilerin yavaş yavaş küllerinden doğmaya hazırlandığı bilgisini veren Jival Pazarlama Yöneticisi, yeni sezon trendleri hakkında şu ipuçlarına değiniyor:

   “2021 modasına yön veren ürün olan incileri, yeniden hayatımıza dâhil etmenin zamanı. 1990’lı yıllarda yalnızca soylularda görülen bu ikonik parçalar günümüze kadar geldi. Bizi de oldukça heyecanlandıran inciler, sahneye yeniden Jival ayrıcalığı ile çıkmaya hazırlanıyor.”

  Jivalin 2021 teması: Asalet

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Doğanın şıklığa armağanı

  Yuvarlak, sedefli ve değerli yapılarıyla şıklığın en nadide parçaları olan inciler için geri sayımı Jival başlattı. İstiridyelerin doğaya ve kadınlara armağanı olan inciler, Jival’in 2021 tasarımlarına yön verecek. Kadınlar, incinin narin ve naif dokunuşlarını boyunlarında, parmaklarında ve kulaklarında taşımayı çok sevecek. Asaletin sembolü incilere saflığını veren beyaz tonları, her renge uyum sağlayan yapısıyla da tüm tarzlara hitap etmeyi başaracak. Jival, inci ile birlikte tasarımlarında geometrik çizgilere ve yuvarlak halkalara da bolca yer verecek.

  Jivalin 2021 teması: Asalet

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Webe güncel dokunuş

  Markanın çalışmaları bunlarla sınırlı değil. 2020’de dünyayı derinden etkileyen pandemi sürecinin Jival için yeni bir başlangıç anlamına geldiğini dile getiren Jival Pazarlama Yöneticisi Melisa Bozkurt, marka ekibinin jival.com.tr için kolları sıvadığını anlatıyor. 2020’de siteyi baştan sona güncellediklerini açıklayan Bozkurt, büyük bir titizlikle çalıştıkları bu süreçte, yepyeni bir tarz ve yepyeni bir enerjiyle 2020’yi güzel bir kapanışla bitirmeye hazırlandıklarını söylüyor.  Bozkurt, sözlerini şu ifadelerle noktalıyor: “Ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmanın en pratik ve kolay yolu olan internet sitemizi daha kurumsal bir yapıya kavuşturduk.”

  BU BİR İLANDIR...

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow