Son Dakika

Kalp Yarası 20. bölüm izle tek parça! Kalp Yarası son bölüm full izle!

A A

15.11.2021 - 23:59

ATV'de yayınlanan Kalp Yarası dizisinin bu hafta 20. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 20. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Kalp Yarası dizisinin 20 bölümünde; Ayşe, bebeğinin öldüğünü öğrendi. İşte Kalp Yarası 20. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Kalp Yarası 20. bölüm izle tek parça! Kalp Yarası son bölüm full izle!

Her pazartesi ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinin 20. bölümü izleyiciyle buluştu. Kalp Yarası dizisinin son bölüm özeti ve full izle bilgileri merak uyandırdı. Kalp Yarası dizisinin son bölümünde Ayşe sinir krizi geçirdi. İşte Kalp Yarası son bölüm full izle bilgileri...

Kalp Yarası 20. bölüm izle

Zehirlenen Ayşe'nin hayatı riske girerken Ferit zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Bu seçim Ayşe'yi kahreder, Sancakzade Konağı'nda ise büyük bir üzüntüye sebep olur.

Hande Sancakzade Ailesi'nden intikamını almanın mutluluğu ile en yakın arkadaşı Betül'e hedefine koyar. Yaman'la Betül'ü ayırmak için her şeyi göze alan Hande'nin planı nedir?

Aldatıldığını gözleriyle gören Azade'nin ise Adnan'a bir sürprizi vardır. Azade'nin hazırladığı sürpriz ile Adnan'ı neler beklemektedir?