Son Dakika

Kırmızı Oda Barlas kimdir? Emre Altuğ canlandırıyor! Emre Altuğ kaç yaşında?

A A

12.11.2021 - 02:03

Kırmızı Oda dizisi oyuncuları merak ediliyor. Cuma günü yayınlanan dizide Barlas karakteri dikkat çekti. Kırmızı Oda dizisinde Barlas'ı Emre Altuğ canlandırıyor. İşte Emre Altuğ hakkında bilgiler...

Kırmızı Oda Barlas kimdir? Emre Altuğ canlandırıyor! Emre Altuğ kaç yaşında?

Her Cuma TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Kırmızı Oda dizisinde Barlas karakteri merak uyandırdı. İşte Kırmızı Oda'nın Barlas'ı Emre Altuğ hakkında bilgiler...

Kırmızı Oda Barlas kimdir?

Barlas, Kırmızı Oda dizisinde bir dişçiyi canlandırıyor. Derya ile tanışması Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde ortaya çıkıyor. 

Emre Altuğ kimdir?

Emre Altuğ, 14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul Levent'te ev hanımı bir anne ve diş hekimi bir babanın ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Tam adı Niyazi Emre Altuğ'dur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nden mezundur.

1999 yılında çıkardığı ilk albümü İbret-i Alem’i albüm yapma fikrini aklından bile geçirmeyen Emre Altuğ, müzikte başarılı olunca en büyük isteği olan oyunculukla birlikte yürütmeye karar verdi. 2000 sezonunda, başrollerde Perihan Savaş, Selçuk Yöntem, Bülent Kayabaş, Nilgün Belgün’ün yer aldığı Bir Kış Öyküsü adlı müzikalde, Ağaçlar Ayakta Ölür, Halk Çocuğu gibi tv filmlerinde Kolay Para, Eve Giden Yol 1914 adlı sinema filmlerinde, Tatlı Hayat, Lise Defteri ve Sensiz Olmuyor isimli dizilerde rol aldı. Bu arada müziği de ihmal etmeyen sanatçı ocak 2003’te 2. albümü Sıcak’ı piyasa çıkardı. Çok geçmeden 3. albümü Dudak Dudağa izledi.