Son Dakika

MasterChef Emre hasta mı, hastalığı ne? MasterChef Emre Büber'in elenmesindeki detay..

A A

10.11.2021 - 13:33 Son Güncelleme:

Geçtiğimiz akşam sürpriz bir şekilde elenen MasterChef Emre ile ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Bir sosyal medya fenomeni Emre Büber’in hastalığı olduğunu ve Acun Ilıcalı’nın reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulunduğunu açıkladı. Peki, MasterChef Emre hasta mı, hastalığı ne? İşte MasterChef Emre ile ilgili detaylar..

MasterChef Emre hasta mı, hastalığı ne? MasterChef Emre Büber'in elenmesindeki detay..

TV8 ekranlarının yakından takip edilen yarışma programlarından olan MasterChef Türkiye’nin son eleme gecesinde hiç beklenmeyen bir yarışmacı elendi. MasterChef Emre’nin elenmesi tüm izleyicileri şaşırttı. Masterchef programının sevilen yarışmacılarından biri olan Emre Büber'in elenmesinin ardından ise hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

Finale kadar gitmesi beklenen Emre Büber'in hastalığı nedeniyle eleme gecesinde şeflerin önüne eksik malzemeli tabak çıkardığı magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı. Avusturya'da büyüyen ancak aslen Konyalı olan Emre Büber gerek kişiliği, gerek mutfak bilgisi, gerek yaptığı yemekleriyle 'ilk beşe girer' denilen bir aşçıydı.

MASTERCHEF EMRE HASTA MI, HASTALIĞI NE?

Emre Büber'in Parkinson hastalığı olduğu ve yarışma stresiyle zor günler geçirerek çok kilo kaybettiği bu nedenle de yarışmayı bırakma kararı aldığı iddia edildi. Öte yandan Acun Ilıcalı, Emre Büber'e bugüne de başka hiçbir yarışmacıya yapmadığı bir jest yaparak, hayatının fırsatını sundu.

Bir sosyal medya fenomeni konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: "Belki biliyorsunuz, Emre'nin hastalığı var. Bu az bir rakam değil. Boyun ve geniz bölgesinden verdiği kilolara dikkat ederseniz görebilirsiniz. Emre'nin Konya çekimlerinde ailesinin yanına gittiğini ilk ben duyurdum bunun sebebi ise hastalığının tedavisi için ailesiyle görüşmesiydi. Çünkü her gün bu hastalıkla mücadele edip tedavi olacak. Arkadaşlar Emre'nin hastalığı Parkinson. Parkinson hastalığını belki biliyorsunuz; sinir hastalığıdır. El titremesi, konuşmada tutukluk, hızla kilo verme bunların belirtisidir."

MasterChef Emre kimdir?

MasterChef Emre kimdir?