Son Dakika

Milli maç ne zaman? Dünya Kupası Elemeleri Karadağ Türkiye maçı hangi kanalda, saat kaçta?

A A

16.11.2021 - 15:30 Son Güncelleme:

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında Karadağ Türkiye maçı millilerin elemelerdeki son maçı olacak. Kritik maç öncesi Hollanda 20 puanla ilk sırada, Türkiye 18 puanla ikinci sırada ve yine 18 puanlı Norveç üçüncü sırada bulunuyor.  Peki, Karadağ Türkiye maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

Milli maç ne zaman? Dünya Kupası Elemeleri Karadağ Türkiye maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Dünya Kupası Elemeleri’nde Cebelitarık’ı 6-0’lık net bir skorla geçen millilerimiz elemelerdeki son maçını ise Karadağ ile yapacak. Mücadelede öncesi 18 puana sahip olan milli takımın gözü bir yandan da Hollanda Norveç mücadelesinde olacak.

Hollanda 20 puanla ilk sırada bulunurken Norveç 18 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Dolayısıyla her iki takım da gruptan çıkmak adına galibiyet isteyecek. Norveç’in olası galibiyeti durumunda millilerimiz de Karadağ’ı yenerse grup liderliği şansımız olacak.

KARADAĞ TÜRKİYE MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Hollanda’nın Karadağ karşısında berabere kalmasının ardından millilerimiz için yeniden grup liderliği şansı doğdu. Millilerimizin Karadağ ile oynayacağı elemelerdeki son maçı ise 16 Kasım 2021 Salı günü saat 22:45’te başlayacak. Müsabaka TRT 1 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek.

Aynı saatte Norveç de Hollanda ile karşı karşıya gelecek. Hollanda’nın Norveç karşısında elde edeceği beraberlik grup liderliğini korumasını sağlayacak. Çünkü Hollanda’nın 23, millilerimizin 10 averajı bulunuyor.