Son Dakika

Müge Anlı Hanife Fındık olayı nedir? Hanife Fındık kimdir? Eşi Bayram Fındık kaç yaşında?

A A

10.11.2021 - 02:38

Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Hanife Fındık olayı merak ediliyor. 27 yaşında kayıp olan Hanife Fındık'ı arama çalışmaları devam ediyor. Hanife Fındık'ın eşi Bayram Fındık ise Müge Anlı ekibinin soruları karşısında kapıyı üstüne kilitledi. Kayıp kadının annesi Şerife Kükner kızının bulunmasını istiyor. İşte Hanife Fındık ve Bayram Fındık olayıyla ilgili detaylar...

Müge Anlı Hanife Fındık olayı nedir? Hanife Fındık kimdir? Eşi Bayram Fındık kaç yaşında?

Şerife Kükner, kayıp olan kızı Hanife Fındık'ın bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan bilgiye göre Hanife Fındık'ın son olarak eşi Bayram Fındık ile mesajlaştığı bilgisine ulaşıldı.

Hanife Fındık - Bayram Fındık olayı nedir, kimdir?

Hanife Fındık'ı arama çalışmaları sırasında Müge Anlı programında izleyiciler şaşırıp kaldı. Bayram Bey, eşini aradığını açmadığını, mesaj atıp "Ben Çankırı'ya hastaneye gidiyorum, kafamda tümör var" dediğini, hastaneye sorduğunu, öyle bir kayıt olmadığını iddia etti. Hanife Hanım ile Bayram Bey'in mesajlaşma görüntüsünde ise "Sana korkudan diyemedim, tümör var bende, hastaneye gideceğim. Yanımda takılar var bir şey yok merak etme" yazdığı görüldü.

Bayram Fındık kendisini odaya kilitledi

Müge Anlı'nın soruları karşısında Hanife Fındık'ın eşi Bayram Fındık kendisini odaya kapattı. O anlar karşısında Müge Anlı ve izleyicilere şaşkına uğradı. Müge Anlı 'Bana hiç iyi gelmedi, emniyet yetkilileri bakar şimdi ona, ben hiç böyle kendii kilitleyen ve sırıtan görmedim. Bu işle ilgili iyi şeyler düşünmüyorum. Gerçekler ortaya çıksın da benim de içim rahat etsin.' dedi.