Son Dakika

Perşembe dizileri neler? Perşembe günü (bugün) hangi diziler var?

A A

18.11.2021 - 17:28 Son Güncelleme:

Perşembe dizileri reyting rekabeti içerisinde yer almaya devam ederken diziseverler de ekran başında takipçileri oldukları projelerin yeni bölümlerini izliyor. Peki, Perşembe günü hangi diziler var? İşte kanal kanal bu akşam ekranda olacak diziler..

Perşembe dizileri neler? Perşembe günü (bugün) hangi diziler var?

Diziseverlerin heyecanla beklediği yeni bölümler her Perşembe yayınlanmaya devam ediyor. Reyting rekabetinde kıyasıya yarış yaşanırken yeni projeler de birer birer ekran macerasına adım atıyor. Peki, Perşembe günleri TV ekranlarında neler var? İşte bugün yayınlanan projeler…

PERŞEMBE HANGİ DİZİLER VAR?

Perşembe günü ekranda olan diziler, programlar ve filmlerin listesi şu şekilde…

  • CAMDAKİ KIZ – KANAL D
  • BARBAROSLAR AKDENİZ’İN KILICI – TRT 1
  • BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – ATV
  • MİSAFİR – FOX TV
  • AZİZ (TEKRAR) – SHOW TV
  • HALUK LEVENT’LE YENİDEN – STAR TV
  • MASTERCHEF TÜRKİYE – TV8
  • EMANET – KANAL 7

Camdaki Kız konusu ne?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı konusu ne?

Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı ; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak.

Bir Zamanlar Çukurova konusu ne?

Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Misafir dizisi konusu ne?

Travmatik bir çocukluk geçirmiş olan Gece karakterine hayat verecek olan (Hazal Kaya) ile eşini yeni kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem (Buğra Gülsoy'un) hikayesi dizide konu alınacak.