hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yapıkredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direkt Bağlanma: 2023 Yapıkredi Müşteri Hizmetlerine Direkt Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

  Yapıkredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direkt Bağlanma: 2023 Yapıkredi Müşteri Hizmetlerine Direkt Ve Kolay Nasıl Bağlanılır
  expand

  Bugüne kadar herkes mutlaka en az bir defa bankaların müşteri hizmetleri ile konuşmak durumunda kalmıştır. Fakat müşteri hizmetlerine bağlanana dek sizi uzun bir otomasyon süreci bekler. Yani müşteri hizmetlerine bağlanmak için önce bazı numaraları tuşlamanız gerekir ve bazen bu gereğinden fazla vakit almaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapıkredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Yapıkredi Bankası'nın müşteri hizmetlerine ulaşmak o kadar zor olmasa da, herkes elbette mümkün olan en kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanmak ister. Eğer Yapıkredi Bankası'nın müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız öncelikle 0850 222 0 444 ya da 444 0 444 numaralı telefonları aramanız gerekmektedir. Bu telefon numarası üzerinden yapabileceğiniz pek çok işlem bulunur. Eğer siz tüm işlemleri atlamak istiyor ve hatta dinlemek de istemiyorsanız, bu durumda yapmanız gereken şey her bölümde doğru numaraları tuşlamaktır. 

  Yapıkredi Telefon Bankacılığı Üzerinden Yapılabilecek İşlemler

  Telefon bankacılığı üzerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi uygulamalardan yapılan işlemlerin hemen hemen tamamı yapılabilmektedir. Fakat internet bankacılığı ve mobil bankacılık daha kullanışlı olduğu için, kullanıcılar genellikle bunları tercih etmektedir. Peki, telefon bankacılığı üzerinden hangi işlemler yapılabilmektedir? Bu işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kayıp ya da çalıntı kart bildirimi

   

  Kredi ya da kredi kartı başvurusu

   

  Para transferi işlemleri

   

  Bilgi alma ya da bilgi güncelleme işlemleri

   

  Fatura ödemeleri

   

  İnternet bankacılığı şifre alma işlemleri

  Aynı zamanda telefon bankacılığı üzerinden yukarıdaki işlemler dışında daha pek çok işlem yapabilirsiniz. Bu işlemleri öğrenmek için hemen 0850 222 0 444 ve 444 0 444 numaralı telefonlar üzerinden Yapıkredi Bankacı müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

   Yapıkredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Yukarıda belirtilen telefon numaraları üzerinden telefon bankacılığına bağlandığınızda, öncelikle sizden TC kimlik numaranız ve hesap bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra karşınıza çıkacak olan menüde 2 rakamına basmanız gereklidir. Hemen ardından gelecek olan menüde 0 tuşuna basarsanız, doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  Yine de araya hiçbir müşteri hizmetleri yetkilisinden destek almadan, tüm işlemlerinizi kendiniz de halledebilirsiniz. Bunun için tavsiye edilen yöntem internet bankacılığı kullanmaktadır. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden tüm işlemlerinizi çok daha kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı hizmet ve bilgi almanın daha uzun ve daha meşakkatli bir yoludur. Bu yüzden genellikle akıllı cihazlar kullanan herkes, artık mobil bankacılık ya da internet bankacılığını tercih etmektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgi Yapıkredi Bankası'nın internet sitesi üzerinden paylaşılmaktadır. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapıkredi Müşteri Hizmetlerine Direk ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

  Yapıkredi müşteri hizmetlerine farklı başlıklar üzerinden bağlanmanın yolları da vardır. Bu yolları şu şekilde listelememiz mümkün:

   - Kredi kartı işlemleriniz için 1'i tuşlamanız gerekiyor. Ardından;

  Son çıkan ekstrenizin bilgileri, ödemeleriniz ve ekstre talebi için 1

   

  Limit ve güncel bakiye bilgileriniz için 2

   

  Kurye dağıtımındaki kartınızın durumunu öğrenmek için 3

   

  Kartınızın puan özelliğini aktif hale getirmek için 4

   

  Ön ödemeli kart işlemleriniz için 5

   

  Ek kart talep etmek için 6

   

  Kredi kartınızı internet alışverişleri için aktif hale getirmek için 7

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Müşteri temsilcisine bağlanmak için 0

   

  - Bankacılık işlemleriniz için 2'yi tuşlamanız gerekiyor. Ardından;

   

  Vadesiz hesap bilgileriniz için 1

   

  Yatırımlarınız, hisse senetleriniz ve piyasa verilerini öğrenmek için 2

   

  Para transferi ve fatura ödemeleri için 3

   

  Kurye işlemleriniz için 4

   

  Banka kartınızı internet alışverişlerinde kullanabilmek için 5

   

  Müşteri temsilcisine bağlanmak için 0

   

  Yukarıda sayılan işlemlerin tamamı, Yapıkredi Bankası'nın telefon bankacılığı hizmeti üzerinden 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirilebilmektedir. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow