hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yeryüzü doktorları motivasyon kitleri ile sağlık çalışanlarının yanında

  Yeryüzü doktorları motivasyon kitleri ile sağlık çalışanlarının yanında
  expand

  Yeryüzü Doktorları, Covid-19 salgınının görüldüğü günden bugüne, en ön saflarda mücadele eden, sağlığımız için hiçbir beklentileri olmadan çalışan sağlık çalışanlarının bu zorlu görevlerinde yüzlerinde ufak bir tebessüm oluşturmak için harekete geçti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gece gündüz demeden, canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına moral olmak, onlara yalnız olmadıklarını hatırlatmak için; İstanbul, Ankara, Konya, Trabzon, Gaziantep, Erzurum illeri gibi toplam 19 ilde, Genç Yeryüzü Doktorları ile üniversite hastanelerinde Covid-19 servisi çalışanlarına motivasyon kiti dağıtımı gerçekleştiriyor. Bugün ise İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 400 adet kit dağıtımı yapılmıştır.

  Yeryüzü Doktorları proje kapsamında teşekkür kartı, atıştırmalıklar, mini yastık, havlu, heybe, kalem ve su geçirmez telefon askısından oluşan motivasyon kitlerini 4 bini aşkına sağlık çalışanına ulaştırmayı hedefliyor. Doktor, hemşire, danışman, hasta bakıcı, temizlik görevlisi gibi bütün sağlık görevlilerine ulaşacak kitlerle mücedelenin en büyük kahramanlarına iyi ki varsınız diyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow