Can Yaman ve 'Dünya' gerçeği

Bir önceki yazımda yakışıklı dizi oyuncusu Can Yaman’ın İtalya'daki engellenemez yükselişini ve şöhretini anlatmıştım. Yazı CNN Türk internet sitesinde yayınlandıktan sonra inanın feleğimi şaşırdım.Google’da makalem ciddi tıklama ile seyrederken birkaç saat içerisinde İngilizce, İtalyanca, İspanyolca'ya çevrilmiş olarak önüme düştü. Bir anda çoğu İtalyan yüzlerce arkadaşlık teklifi aldım.

İnanır mısınız Hindistan’dan Güney Amerika’dan Portekiz’den, Fas’tan Can Yaman hayranları ek bilgiler istiyorlardı. Onunla söyleşi yapmam için baskılar bile vardı. Oysa ben "Can Yaman ve İtalya Gerçeği" yazımda kendisini tanımadığımı itiraf etmiştim. Meğer Can Yaman fan club'ları bütün dünyayı sarmış.

En ilgimi çeken ‘CanDem’ oldu. Can Yaman ve rol arkadaşı Demet Özdemir ‘Erkenci Kuş’ dizisinden birbirlerine fazlasıyla yakıştırılıyorlarmış. Aralarında bir ilişki olmaması genç İtalyan kadın hayranlarını fazlasıyla sevindirmiş. Alenen yazıyorlar. Kendisine evlenme teklifinde bulunanlar, evine davet edenler, randevu verenler. Can Yaman gerçekten paylaşılamıyor!

KAPAK OLDUĞU İTALYAN DERGİSİ İKİNCİ BASKIDA

Katıldığı televizyon programlarında kusursuz lisanı, soğukkanlılığı, zekice verdiği yanıtlar hayranlarını daha da artırıyor. İtalya'nın en etkin magazin dergisi ‘Chi’ son sayısında yakışıklı Türk oyuncuyu kapak yaparak özel röportajını yayınladı. Aldığım bilgilere göre ‘Chi’ ikinci bir ek baskı yapmış.

O kadar yetenekli, gurur verici ünlü yeteneklerimiz olmasına karşın ben bu fenomenliği yurt dışında bir başka Türk sanatçıda göremedim şimdiye kadar...

Tekrar Can Yaman’a dönersek bu gerçeği ben yaşadım ve yaşıyorum. Sosyal medya patlaması böyle bir şey olsa gerek. Can Yaman sayesinden dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlık teklifleri aldım. Şimdi YouTube’dan ‘Erkenci Kuş’ dizisini izlemeye başladım. Sonra sıra ‘Bay Yanlış’a gelecek.

içerikler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS