hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow
  Taha Ahmet Özel
  Taha Ahmet Özel

  Taha Ahmet Özel

  cnnturk.com yazarı

  tüm yazıları

  Bayramda Kamp Rotaları

  Ramazan Bayramı geldi çattı. 9 günlük tatili fırsat bilenler planlarını yapmaya başladı. Bu tatili kamp yaparak geçirmek isteyenler için güzel önerilerim var.İlk olarak İstanbul’dan başlayalım. Megakentin kalabalığından uzaklaşayım ama yine de yakınlarda olayım diyenler için Yalova’yı önerebilirim. Teşvikiye Ormanı’nda doğayla iç içe kamp yaparken Erikli Şelalesi’nden akan su da kampınıza huzur katacaktır. Bunun dışında Çilingöz Tabiat Parkı, Esenceli Köyü de kamp yapmak için oldukça uygun alanlar.

  Devamını Oku04.04.2024

  Kamp Malzemeleri Listesi

  Herkese merhaba. Bu yazımda kampa giderken yanınızda bulundurmanız gereken kamp malzemelerinden bahsetmek istiyorum.

  Devamını Oku27.03.2024

  Yağmurda Kamp Yapmak

  Hafif bir esintiyle birlikte yağan yağmurda orman kampının verdiği keyif gerçekten bir başka. Gelin size 4 yıl önce yağmurlu havada yaptığım kampı anlatayım.

  Devamını Oku20.03.2024

  Karavan Kampının Avantajları

  Herkese selamlar. Son yıllarda popüler hale gelen karavan kampını geçtiğimiz hafta deneyimledim. Bugünkü yazımda sizlere olumlu yönlerini paylaşacağım.

  Devamını Oku14.03.2024

  Esenceli Köyü’nde Karavan Kampı

  İstanbul’un içinde ve gürültüden uzak... Üstelik su kenarı. Karavanımla ilk kampımı Esenceli Köyü’nde Ömerli Barajı’nın kenarında yaptım. Bu yazımda sizlere bu kamp deneyimimi anlatmak istiyorum.

  Devamını Oku06.03.2024

  Çadır Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Pandemiyle birlikte pek çok insanın tatil anlayışı değişti. Artık insanlar yıllık izinlerinde otele gitmek yerine kamp yapmaya başladı. Bir kampın olmazsa olmazı çadır alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  Devamını Oku28.02.2024

  Ücretli Kamp Alanında Neler Olmalı?

  Hem huzurlu hem de keyifli bir kamp yapmak için ücretli kamp alanlarını tercih etmek istiyorsunuz ama size ne gibi imkanlar sağlamalı bilmiyorsanız bu yazımda sizlere bunlardan bahsedeceğim. Ücretli bir kamp alanı size ne gibi hizmetler sunmalı?

  Devamını Oku21.02.2024

  Kamp planı nasıl yapılmalı?

  Günlük koşuşturmadan uzak, doğanın sesini dinlemek için 1-2 günlüğüne kamp yapmak isteyenlerin sorunsuz bir kamp geçirmeleri için bu hafta önemli tavsiyelerim var. Hadi başlayalım.

  Devamını Oku14.02.2024