Taha Ahmet Özel
Taha Ahmet Özel

Taha Ahmet Özel

cnnturk.com yazarı

tüm yazıları

Çadır Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pandemiyle birlikte pek çok insanın tatil anlayışı değişti. Artık insanlar yıllık izinlerinde otele gitmek yerine kamp yapmaya başladı. Bir kampın olmazsa olmazı çadır alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Devamını Oku28.02.2024

Ücretli Kamp Alanında Neler Olmalı?

Hem huzurlu hem de keyifli bir kamp yapmak için ücretli kamp alanlarını tercih etmek istiyorsunuz ama size ne gibi imkanlar sağlamalı bilmiyorsanız bu yazımda sizlere bunlardan bahsedeceğim. Ücretli bir kamp alanı size ne gibi hizmetler sunmalı?

Devamını Oku21.02.2024

Kamp planı nasıl yapılmalı?

Günlük koşuşturmadan uzak, doğanın sesini dinlemek için 1-2 günlüğüne kamp yapmak isteyenlerin sorunsuz bir kamp geçirmeleri için bu hafta önemli tavsiyelerim var. Hadi başlayalım.

Devamını Oku14.02.2024

Kampta Hızlı ve Pratik Hangi Yemekler Yapılır?

Yaşamımızı sürdürebilmek için hayatımızın önemli bir kısmını buna ayırıyoruz. Genel olarak her gün 3 kez hatta bazen 4 kez bile yapabiliyoruz. Günlük rutinimizin değişmeyen bir parçası olan yemek yemeyi kampa giderken de düşünmeden edemeyiz.

Devamını Oku07.02.2024

Çadır Kampı Konforlu mu?

Son yıllarda popüler hale gelen çadır kampı kimilerine göre hiç de kolay olmadığını hatta bazıları için işkenceye dönüştüğünü söylemek mümkün. Nedenlerini sıralamaya başlayalım.

Devamını Oku31.01.2024

Kamp yapmadan önce bunları mutlaka okuyun!

Herkese merhaba. Bundan sonra sık sık sizlerin karşısında olacağım. Ülkemizde son yıllarda özellikle pandemiden sonra rağbet gören kamp tatili ve kamp hayatıyla ilgili yazılarımla burada yer alacağım.

Devamını Oku23.01.2024