hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow
  Vedat Karabulut Vedat Karabulut

  E-Ticaretin Kalbi İstanbul’da Atacak!

  31.05.2024 Cuma | 10:12Son Güncelleme:

  Uluslararası e-ticaret platformu WORLDEF tarafından İstanbul’da düzenlenen bu büyük etkinlik, “yılın en büyük e-ticaret etkinliği” unvanını taşıyor. WORLDEF ISTANBUL, e-ticaret sektörü özelinde büyük iş birliklerine ev sahipliği yapacak. Etkinlikte, e-ticaret odaklı üreticilerden tedarikçilere, servis sağlayıcılardan pazar yerlerine kadar 40 ülkeden geniş bir kitle yer alacak. Türk markalar için benzersiz fırsatlar sunan etkinliğin T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklendiğini de belirtmek isterim.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Global e-ticaret platformu WORLDEF, bölgenin en büyük e-ticaret fuarını organize ediyor. 6-7-8 Haziran 2024 tarihlerinde İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek fuara 40 ülkeden 20 binden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor. Etkinlik, küresel e-ticaret markalarının ekosistemin geleceğini tartışacağı bir platform olacak. WORLDEF ISTANBUL, katılımcı markalar için büyüme ve networking fırsatları sunmayı amaçlıyor. Sektör uzmanları, tecrübelerini paylaşacak.

  Ömer Nart: WORLDEF ISTANBUL Benzersiz Bir Konsept Sunuyor

  WORLDEF Başkanı Ömer Nart, WORLDEF ISTANBUL’un e-ticaret markalarına ürünlerini sergileme, potansiyel iş ortaklıkları kurma ve sektördeki son trendleri keşfetme fırsatları sunduğunu belirtti. Nart, “WORLDEF ISTANBUL, sektör liderlerini, yatırımcıları, girişimcileri ve pazar yerlerini bir araya getiriyor. Katılımcılar, yeni e-ticaret stratejilerini, dijital pazarlama trendlerini ve teknolojik gelişmeleri öğrenebilecek. Sektörün tanınmış isimleri, panellerde tecrübelerini paylaşacak. Daha birçok fırsatı bir araya getiriyoruz.” dedi.

  E-Ticaretin Kalbi İstanbul’da Atacak

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   E-Ticarette Yenilikçilik ve İş Birliği Ruhu

  Küresel katılımcıların yer alacağı etkinlikte ziyaretçiler, profesyonel isimlerle etkileşim kurma ve uluslararası genişleme fırsatlarını keşfetme imkânı bulacak. Nart, “Farklı sektörlerden paydaşları bir araya getiriyoruz. Küçük, orta ve büyük ölçekli e-ticaret işletmelerinin büyümesine katkı sunuyoruz. E-ticaret sektöründe yenilikçiliği ve iş birliği ruhunu destekleyen bir etkinlik düzenledik. Global e-ticaret markalarını İstanbul’da ağırlamak için büyük heyecan içindeyiz.” şeklinde konuştu.

  Etkinliğe 40 Ülkeden 20 Binden Fazla Ziyaretçi Bekleniyor

  WORLDEF ISTANBUL, 40 ülkeden 20 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayacak. Etkinlikte, üç sahnede 200’den fazla konuşmacı yer alacak. Ayrıca, 9.200 metrekarelik alanda kurulacak stantlarda 450’den fazla perakende markası, üreticiler ve tedarikçiler, e-ticaret odaklı ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Amazon ve Alibaba gibi global pazaryerlerinde satış yapan 1.500’den fazla satıcının da katılacağı fuarda, servis sağlayıcılar, yatırımcılar ve girişimciler de yer alacak.

  Profesyoneller Tecrübelerini Paylaşacak

  Dünyanın en büyük e-ticaret fuarlarından biri olarak konumlanan WORLDEF ISTANBUL, online ticaretin dinamik dünyasında yer almak, geleceğin e-ticaret trendlerini tanımak ve ekosistemdeki yenilikleri deneyimlemek için yeni fırsatlar sunacak. Etkinlikte; dijital dönüşüm, tüketici odaklı stratejiler, global pazar yerlerinde satış, e-ticaret ve sürdürülebilirlik gibi konular ele alınacak. Konuşmacılar, e-ticaretin karmaşık ortamını yönetme stratejilerini paylaşacak. Ziyaretçiler, son teknolojiler ve tüketici davranışlarındaki değişimler hakkında önemli bilgiler edinecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  WORLDEF ISTANBUL’a Kimler Katılacak?

  WORLDEF ISTANBUL, e-ticaret ekosisteminden liderleri, yöneticileri ve profesyonelleri bir araya getiriyor. Bu büyük buluşmada Dünyanın dört bir yanından önemli isimler konuk olacak.

  WORLDEF ISTANBUL, e-ticaret dünyasının liderlerini ve profesyonellerini İstanbul’da bir araya getirerek, sektördeki yenilikleri ve iş birliklerini keşfetme fırsatı sunacak. Kaçırılmaması gereken bu etkinlik, e-ticaret sektöründe yer almak isteyen herkes için büyük bir buluşma noktası olacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu tür organizasyonlar Devletimiz tarafından da desteklendiğinde güzel bir sinerji elde edildiğini fark ettim(k) ve birlikten güç doğar sözünü de bu yazımda kalıcı olarak da bırakmış olayım.

  WorldEF organizasyon ekibine de bu süreçte başarılar diler, emekleri için ayrıca teşekkür ederim(z).

  Sağlıkla ve Sevgiyle kalın,

  TOPLU ULAŞIM VE KALABALIK ORTAMLARDA 2 KURALI LÜTFEN UNUTMAYIN! MASKE – TEMİZLİK