hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ceyhan'da yeni açılan cadde asfaltlandı

  Ceyhanda yeni açılan cadde asfaltlandı
  expand

  Ceyhan'da yeni açılan cadde asfaltlandı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ceyhun ÖZER/CEYHAN(Adana),(DHA)- CEYHAN Belediye Başkanı Kadir Aydar tarafından açılan 260 metre uzunluğundaki yeni cadde, Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından asfaltlandı.

  Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın, ‘Uyumla, Birlikte’ sloganı ile başlattığı hizmet seferberliği ilçede vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Belediye tarafından Namık Kemal Mahallesi’nde yapımı devam eden 900 metrekare büyüklüğündeki İsmet İnönü Koşu, Spor, Gençlik ve Çocuk Parkı’nın yanında açılan yeni cadde, Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından asfaltlanarak hizmete girdi.

  750 TON SICAK ASFALT DÖKÜLDÜ

  Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile beraber uyumlu çalışmalar yürüttüklerinin altını çizen Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, “Namık Kemal Mahallesi imar planına uygun şekilde ulaşımı ve trafiği rahatlatacak yeni caddemizi Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekiplerimizle asfaltla buluşturduk. 750 ton sıcak asfalt dökülerek hizmete açtığımız yeni caddemiz 12 metre genişliğe, 260 metre uzunluğa sahiptir. Ceyhan’ımıza bir yandan yeni yollar, caddeler kazandırırken, ekiplerimiz kent genelinde yol çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ediyor” dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ‘CEYHAN’A EN GÜZEL HİZMETLERİ KAZANDIRACAĞIZ’

  Ceyhan’a en güzel hizmetleri kazandıracağını belirten Başkan Aydar, “Hemşerilerimize verdiğimiz sözleri Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar ile beraber bir bir yerine getiriyoruz. Ceyhan Belediyesi olarak yeni açtığımız yolun yanı başında inşası devam eden İsmet İnönü Koşu ve Spor Parkı’nı da yakın zamanda vatandaşların hizmetine açacağız. Beş yıllık görev süremiz boyunca kentimize en güzel hizmetleri kazandırmak için belediyemizin tüm birimleri gece gündüz demeden Ceyhan’ımız için çalışmalarını sürdürüyor. Tüm hemşehrilerim adına Ceyhan’ımız için uyumla, birlikte çalışmalar yürüttüğümüz Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ağabeyime teşekkür ederim” diye konuştu. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow