hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başkan Çetin: Atatürk’ün izinden ayrılmayın

  Başkan Çetin: Atatürk’ün izinden ayrılmayın
  expand

  Başkan Çetin: Atatürk’ün izinden ayrılmayın

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ADANA,(DHA)- DÜNYA Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Kurtuluş Gülen Yüzler Semt Kreşini ziyaret eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kreş çocuklarına Büyük Önder Atatürk’ün izinden ayrılmamaları öğüdünde bulundu. Başkan Soner Çetin, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların haklarını her alanda savunmalıyız”dedi.
  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, çocuklara Büyük Önder Atatürk’ün izinden ayrılmamalarını öğüdünde bulundu, onlardan bu konuda söz aldı. Dünya Çocuk Hakları Günü dolasıyla Kurtuluş Gülen Yüzler Semt Kreşini ziyaret eden Başkan Soner Çetin, tek tek sınıfları gezdi, çocuklarla sohbet etti ve günün anlamını sordu. Kreş çocuklarının verdiği cevaplardan çok mutlu olan Başkan Soner Çetin, “Bugün 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü. Dünyada yaşayan tüm canlıların belirli hakları vardır. Doğal olarak çocuklar da belirli haklara sahiptir. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Çünkü bu ülkenin geleceği sizlersiniz” dedi.
  Başkan Soner Çetin, çocukların en iyi şekilde yetişmesi için çaba harcadıklarını belirterek, “Şimdi bana Büyük Önder Atatürk’ün çizdiği yoldan ayrılmayacağınıza dair söz vermenizi istiyorum” ifadesini kullandı.
  Başkan Soner Çetin, bir süre çocuklarla sohbet ederek, onların oyununa katıldı. Çocuklarla keyifli zaman geçen Başkan Soner Çetin, onlardan anne babalarını üzmemelerini istedi. Başkan Soner Çetin, kreş ziyaretinde çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow