Başkan Çetin halk oyunları gösterisiyle karşılandı

Başkan Çetin halk oyunları gösterisiyle karşılandı
Başkan Çetin halk oyunları gösterisiyle karşılandı

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Belediyesi'nin Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki Çok Amaçlı Salonu'nda halk oyunları kursu gören kadınlar, davet ettikleri Başkan Soner Çetin'i halk oyunları gösterileriyle karşıladı. 

Çukurova Belediyesi’nin Mahfesığmaz Mahallesi’nde bulunan Çok Amaçlı Salonu'nda halk oyunları kursu gören kadınlar Başkan Soner Çetin’i kahvaltıya davet etti. Davete giden Başkan Soner Çetin’i kadınlar salon önünde halk oyunları gösterileriyle karşıladı. Kısa bir süre önce eğitime başlamalarına karşın güzel bir gösteri sunan kadınların performansı eski bir halk oyunları eğitmeni olan Başkan Soner Çetin'den tam not aldı. 

KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIK

Başkan Soner Çetin, kursiyer kadınlara başarılar dileyerek, "Güzel bir ekip oluşturmuşsunuz. Sizleri belediyemizin etkinliklerinde gösteri yaparken görmek isteriz. Çukurova’da yaşamak bir ayrıcalıktır. Özellikle kadınlarla ilgili projeler hayata geçiriyoruz. Kadınların hayatın her alanında hak ettiği yerlere gelmesini istİyoruz" dedi.

Kadın dostu erkek bir belediye başkanı olarak anıldığını belirten Başkan Soner Çetin, "Kadın dostu lafla olmaz. Biz gerçekleştirdiğimiz projelerle bunu hak ediyoruz. Kreşler, kadın sohbet ve dayanışma evleri, Atatürk Kadın Yaşam Köyü, toplum merkezleri hep kadınlarla ilgili örnek projelerimiz. Bundan dolayı kadın dostu olarak anılıyoruz. Ben kadınlar adına pozitif ayrımcılık yapılmasından yanayım" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS