Beyhan Demirtaş, sevgi evlerindeki çocuklarla teraryum yaptı

Beyhan Demirtaş, sevgi evlerindeki çocuklarla teraryum yaptı
Beyhan Demirtaş, sevgi evlerindeki çocuklarla teraryum yaptı

ADANA, (DHA)- ADANA Valisi Mahmut Demirtaş’ın Eşi Beyhan Demirtaş, sevgi evlerinde kalan çocuklarla teraryum yaptı. Demirtaş, "Sevgi evlerinde kalan çocuklarımızın en iyi eğitimi almaları için destek olmaya devam edeceğiz" dedi.


Beyhan Demirtaş, KADEM Adana İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Meslekleri Tanıyalım Kariyerimizi Planlayalım” projesi kapsamında sevgi evlerindeki çocuklarla bir araya geldi. Etkinlikte çocuklara peyzaj ve çevre düzenleme sanatı, bitki süsleme teknikleri hakkında bilgiler verildi.


Meslek seçiminin bir insanın hayatını baştan sona değiştiren bir olgu olduğuna değinen Demirtaş,  “Çocuklarımızın kendilerini ömür boyunca mutlu edecekleri mesleği seçmelerini istiyoruz. Her insan özeldir, farklıdır. Doğuştan gelen ilgi ve yetenekler, alınan eğitimle birleştirilirse doğru bir meslek seçimi yapılmış olur. Bizler de sevgi evlerinde kalan çocuklarımızın en iyi eğitimi alarak kendileri için en doğru seçimi yapmaları için onlara destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ın eşi Meyrem Aktaş ve KADEM Adana İl Temsilcisi Reşan Arlıer’in de katıldığı etkinlikte Beyhan Demirtaş, çocuklarla yakından ilgilenerek onlarla birlikte teraryum yaptı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS