Okullararası karate, judo ve masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları sona erdi

Okullararası karate, judo ve masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları sona erdi
Okullararası karate, judo ve masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları sona erdiADANA, (DHA)- ADANA Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün faaliyet programında yer alan okullar arası karate, judo ve masa tenisi müsabakaları tamamlandı.

Karate müsabakaları Yüreğir Gençlik Merkezi'nde, judo müsabakaları Yavuzlar Spor Salonu'nda ve masa tenisi müsabakaları da Asım Savaş Spor Salonu'nda yapıldı. Yoğun bir katılımın oldu tüm müsabakalarda izleyicilerin coşkusu ve heyecanı görülmeye değerdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Gün geçtikçe okul sporları branşlarına olan ilginin arttığı gözlemliyoruz. Gerek katılımcı sayısının artması gerekse öğrenci velilerimizin özverili davranışları bizleri mutlu ediyor. Amacımız okullar arası müsabakalarda başarılı olan sporcularımızı kulüplere kazandırıp daha sistemli bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Burada başarılı olan sporcularımız inanıyorum ki ileriki müsabakalarda gösterecekleri başarılarla İlimizi en iyi şekilde temsil ederek gururumuz olacaklardır" dedi.

Müsabakaların sonunda dereceye giren sporcuların madalyalarını Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Karate Adana İl Temsilcisi Tahir Türkaslan, Judo İl Temsilcisi Şerafettin Demir, Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Türemiş, hakemler ve okulların beden eğitimi öğretmenleri verdi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS