Topaç çevirme yarışmasında öğrenciler kıyasıya yarıştı

Topaç çevirme yarışmasında öğrenciler kıyasıya yarıştı
Topaç çevirme yarışmasında öğrenciler kıyasıya yarıştı

Mahir ALAN/ADIYAMAN, (DHA)- ADIYAMAN'da Erdemli ve Başarılı Birey Projesi (EDEP) kapsamında topaç turnuvasında kıyasıya yarıştılar.

Adıyaman'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Erdemli ve Başarılı Birey Projesi (EDEP) kapsamında ortaokul öğrencilerinden oluşan 40 okuldan 350 öğrenci Yeni Mahalle semt pazarında gerçekleştirilen yarışmada kıyasıya yarıştılar. Turnuvada dereyece giren öğrencilere hediyeler verilirken okullara ise kupalar verildi.

Adıyaman Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban, “EDEP kapsamında daha önceki oyunlarımızdan topaç dedğimiz musabakalar düzenlendi. Bu alanda 40 okulumuz katıldı. Yarışmaya katılan ve dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini verdik. Bu yarışmaya katkı sunan başta öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu yarışmaya 350 öğrencimiz katıldı. İl geneli yapılan bir yarışma eski oyunlarımız canlı tutmak öğrencilerimizde birlik ve beraberlik sağlamak düşünen uygulayan öğrencilerimizi, değerlendirmek için böyle bir proje başlattık. Bundan sonrada bu projelerimiz devam edecek” dedi.

FOTOGRAFLI


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS