Vali Karaloğlu'ndan Başkan Böcek'e ziyaret

Vali Karaloğlu'ndan Başkan Böcek'e ziyaret
Vali Karaloğlu'ndan Başkan Böcek'e ziyaret

 


ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i makamında ziyaret etti. Vali Karaloğlu, yeni görevinde başarılar dilediği Başkan Böcek'e, ziyaretin anısına Aspendos Antik Tiyatrosu'nun bir fotoğrafını hediye etti.


Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanlığı mazbatasını aldıktan sonra ilk ziyaretini Antalya Valiliği'ne yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e iadei ziyarette bulundu. Vali Karaloğlu, Büyükşehir Belediyesi'ne gelişinde Başkan Böcek tarafından kapıda karşılandı. Karaloğlu ve Böcek daha sonra birlikte makama geçti.


'ANTALYA'YI DAHA DA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ'


Vali Münir Karaloğlu, Başkan Böcek'e yeni görevinde başarılar dileyerek, yeni dönemde de Antalya için el birliği ile çalışacaklarını ifade etti. Başkan Muhittin Böcek ise Vali Karaloğlu'na ziyareti için teşekkür ederek, “Güzel şehrimiz Antalya'nın 19 ilçesi, 913 mahallesine hizmet edebilmenin onuru ile kolları sıvayarak çalışmalara başladık. Gece gündüz demeden koşarak güzel Antalya'mızı daha da ileriye taşıyacağız. Bu süreçte Antalya Valiliğimiz ile de şehrimiz adına en güzel çalışmalara birlikte imza atacağız" dedi.


Ziyaretin sonunda Vali Karaloğlu, Başkan Böcek'e Serik ilçesinde bulunan tarihi Aspendos Antik Tiyatrosu'nun havadan çekilmiş bir fotoğrafını hediye etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS