Başkan Yaşar'dan ilk ziyaret Yakacık'a

Başkan Yaşar'dan ilk ziyaret Yakacık'a
Başkan Yaşar'dan ilk ziyaret Yakacık'a

ANKARA, (DHA)- YENİMAHALLE Belediye Başkanı Fethi Yaşar, tekrar başkanlığa seçildikten sonra ilk ziyaretini Yakacık'a gerçekleştirdi.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Yenimahalle Belediye Başkanlığına 3'üncü kez seçilen Fethi Yaşar, mazbatasını aldıktan sonra göreve başladı. Başkan Yaşar, bu kapsamda ilk ziyaretini Yakacık'a yaptı. Yaşar, burada Yakacık’ta muhtarlığa yeni seçilen İsmail Hakkı Tozkoparan'ın rozetini taktı. Daha sonra Yaşar, Yakacık Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

31 Mart yerel seçimlerinde Yakacık Muhtarlığı’na seçilen İsmail Hakkı Tozkoparan ile eski muhtar Yusuf Laçinok'u bir araya getiren Başkan Yaşar, "Bu bir bayrak yarışı. Şimdi göreve yeni muhtarımız seçildi. Vatandaşın yeni seçtiği muhtar İsmail Hakkı Tozkoparan'ın Yakacık'a daha iyi hizmet getirmek için daha çok çalışması gerekiyor. Bayrağı daha yukarı taşıması lazım. Tüm Yakacık halkını kucaklayıp herkese eşit hizmet vermesi gerekiyor" dedi.

Vatandaşların takdiriyle yola çıktıklarını belirten Başkan Yaşar, "Bugüne kadar yaptıklarımızla Yenimahalle'yi ve Yakacık'ı belli bir noktaya getirdik. Yeni dönemde hem Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş hem de ben vatandaşımız için daha güzel işler yapacağız. Artık seçimler sona erdi. Şimdi kimseyi ayırmadan ötekileştirmeden hizmet yarışı yapma vaktidir. Göreceksiniz bu 5 yılda Yenimahalle daha güzel bir ilçe haline gelecektir" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS