ASFİM'de yeni dönem kayıtları başladı

ASFİM'de yeni dönem kayıtları başladı
ASFİM'de yeni dönem kayıtları başladı

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin ücretsiz spor imkanı sunduğu Antalya Spor ve Fitness Merkezleri'nde (ASFİM) yeni dönem kayıtları başladı. İnternet üzerinden yapılan online başvurular 8 Mart'ta sona erecek.


Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren ASFİM, Antalyalıları sağlıklı ve hareketli yaşamla buluşturmaya devam ediyor. ASFİM'de 25 Şubat'ta başlayan yeni dönem kayıtları 8 Mart'ta sona erecek. Spor kurslarından ücretsiz faydalanmak isteyen vatandaşların, 8 Mart'a kadar www.abbsporhizmetleri.com adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.


KURSLAR 16 MART'TA BAŞLIYOR


ASFİM'de yeni dönem kurslar ise 16 Mart'ta başlayacak. Antalya merkez ve ilçelerde yer alan 13 spor salonunda profesyonel eğitmenler eşliğinde ücretsiz spor yapma imkânı sunulan ASFİM'lerde kursiyerler, fitness, ağırlık merkezi, step-aerobik, pilates, yoga, zumba ve temel jimnastik yaparak sağlıklı yaşıyor. Spor yapmak isteyen 15 yaş üzeri vatandaşlar ASFİM'lerden ücretsiz yararlanabiliyor.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS