Başkan Böcek Old Town Festivali'nin konuklarını ağırladı

Başkan Böcek Old Town Festivali'nin konuklarını ağırladı
Başkan Böcek Old Town Festivali'nin konuklarını ağırladı

 


ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Kaleiçi Old Town Festivali'ne katılmak üzere Antalya'ya gelen ülke heyetleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti. Başkan Böcek, “Antalya'mızın tanıtımına önemli katkılar sağlayan festivalin başarılı geçmesini diliyorum" dedi.

10-13 Ekim tarihleri arasında 24 ülke ve 48 şehrin katılımıyla düzenlenecek 4. Kaleiçi Old Town Festivali'ne katılmak üzere Antalya'da bulunan yabancı konuklar Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın öncülüğünde Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

BAŞKAN BÖCEK ANTALYA'YI TANITTI

Hırvatistan'ın Türkiye Büyükelçisi ve Ukrayna'nın Antalya Konsolosu'nun da yer aldığı ziyarette Başkan Muhittin Böcek, konuklarına Antalya ve turizmle ilgili bilgiler verdi. Old Town Festivali'nin düzenleneceği Kaleiçi'nin Muratpaşa'nın ve Antalya'nın en önemli değeri olduğunu vurgulayan Başkan Böcek “Şehrimizin tanıtımına, ülkeler arası kültürel alışverişe, en önemlisi de barışa ve kardeşliğe önemli katkılar sunan bu festivalin başarılı geçmesini diliyorum" dedi.

BAŞKAN UYSAL'DAN DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal da Kaleiçi Old Town Festivali'ne sağladığı katkılardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS