Başkan Uysal mahalle temsilcileriyle buluştu

Başkan Uysal mahalle temsilcileriyle buluştu
Başkan Uysal mahalle temsilcileriyle buluştu

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin mahalle temsilcileriyle buluştuğu toplantıda yeni dönemde toplumun ihtiyaçlarına dönük, berrak, açık ve net bir belediyecilik anlayışını sürdüreceklerini belirterek, "Yine başarmak zorundayız. Güçlükler, mazeretler her ne olursa olsun hepsiyle cansiperane mücadelemizi vermek zorundayız" dedi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin Muratpaşa mahalle temsilcileriyle Erdal İnönü Kent Parkı'nda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Uysal'ın eşi Ümran Uysal'la birlikte katıldığı kahvaltıda Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Deniz Filiz, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, ilçe kadın ve gençlik kolları yönetimiyle Muratpaşa Belediye meclis üyeleri yer aldı.

BAŞARILI OLMAK ZORUNDAYIZ

Başkan Uysal, burada yaptığı konuşmada, her alanda ve anlamda başarılı olmak zorunda oldukları bir 5 yılı geride bıraktıklarını söyledi. Bunun için çalışırken siyasi olarak asla geri adım atmadıklarını kaydeden Başkan Uysal, "Bütün ulusal bayramlarımızda yüz binlerle sokakta olduk. Belediyeciliğimizle siyasi tavrımızı alana uyguladık" dedi. Böylesi bir 5 yılın ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin kazanıldığını, Muratpaşa'da yüzde 65 gibi rekor bir oy oranına ulaştıklarını belirten Başkan Uysal, şunları söyledi:

"Yine başarmak zorundayız. Türkiye'de başarmak zorundayız. Güçlükler, mazeretler her ne olursa olsun hepsiyle cansiperane mücadelemizi vermek zorundayız. Vereceğiz de. Türkiye'miz dünyada bir bataklıkta açan bir çiçek. Ortadoğu'nun göbeğinde Atatürk'ün önderliğinde ortaya çıkmış bir demokrasi, bir medeniyet nüvesi. Eksikleri ve gediğiyle hukuk kalesi aslında."

SOSYAL DEMOKRAT TUTUM

Yeni dönemde yine toplumun ihtiyaçlarına dönük, berrak, açık ve net bir belediyecilik anlayışını sürdüreceklerini kaydeden Başkan Uysal, "Bizim falez plajlarımızın, parkalarımızdaki ünitelerin belediye işletmesinde olmasından şikayet eden kimse yok. Bu sosyal demokrat tutumdur. Belediyenin tükettiklerini üretmemizden şikayetçi kimse yok. Bu sosyal demokrat bir tutumdur" diye konuştu.

Yine benzer şekilde Turunç Masa'nın, herkes için eşitlikçi bir genel çözümleme olduğunun altını çizen Başkan Uysal, "Aslında bizim dünya görüşümüzle kavgası olan kimse yok. Yeter ki biz uygulamayı bilelim, ifade edelim, anlatmayı ve anlaşmayı bilelim. Yeni dönemde hep beraber takip ettiğimiz bir geleneği ifade edecek şekilde çalışmalarımız devam edecek" şeklinde konuştu.

REKORLAR GELDİ

CHP İlçe Başkanı Hasan Şahin ise yerel seçim sürecinde hem Muratpaşa hem de Büyükşehir'in kazanılmasında rekor bir oy hedefledikleri belirterek, bu hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS