Bir haftada 2.5 ton et satıldı

Bir haftada 2.5 ton et satıldı
Bir haftada 2.5 ton et satıldı 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Halk Et Kepez Satış Mağazası vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Bir haftada 1600 vatandaşın alışveriş yaptığı Halk Et'te 2.5 ton et ürünü satıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in seçim öncesi açıkladığı projeler arasında yer alan, ilk şubesi 11 Aralık'ta Kepez İlçesi Zafer Mahallesi'nde hizmete açılan Halk Et Satış Mağazası, halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Bir haftada 1600 vatandaşın alışveriş yaptığı Halk Et Mağazası'ndan vatandaşlar yaklaşık 2 bin 500 kilogram et ürünü satın aldı. Kıymanın 35.90 TL, kuşbaşının 44.90 TL'ye satıldığı mağazada, diğer et ürünleri de piyasa fiyatlarının altında satılıyor.

HALKÇI BAŞKAN MUHİTTİN BÖCEK

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in Halk Et Mağazası ile halkçılığın en güzel örneğini gerçekleştirdiğini ifade eden vatandaşlar, fiyatlarından çok memnun olduklarını ifade etti. Vatandaşlar, "Bu kalitede bu fiyatlara dışarıda et alamayız. Mağaza pırıl pırıl, tertemiz. Personel çok ilgili ve işini iyi yapıyor. Bu hizmet halkçılığın güzel bir örneğidir. Başkan Muhittin Böcek'e bizlere bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyoruz" dedi.
 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS