Böcek, Osman Ayık'ı turizm danışmanı olarak atadı

Böcek, Osman Ayık'ı turizm danışmanı olarak atadı
Böcek, Osman Ayık'ı turizm danışmanı olarak atadı

 


Hasan DEMİRBAŞ/ANTALYA, (DHA)- ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, turizmci Osman Ayık'ı turizm danışmanı olarak atadı. Ayık'ın atamasının gelecek hafta tamamlanması bekleniyor.


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya gelerek sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 9 danışman hakkı bulunduğunu kaydetti. Daha önceden Cem Oğuz, Nurettin Mert Batu, Alper Gökçay'ı danışmanı olarak seçen Böcek, basın danışmanlığına da Ankara'da gazetecilik yapan Serap Belovacıklı'yı getirdi. Başkan Böcek, turizm danışmanlığı için yıllardır bu sektörün içinde olan ve önceki dönem Turistik Otelciler Federasyonu (TÜROFED) başkanlığını yapan Osman Ayık'ı getireceğini dile getirdi.


GÜLLÜK'TE TRAFİĞE YENİ DÜZENLEME


Başkan Muhittin Böcek, Güllük Caddesi olarak bilinen Anafartalar Caddesi'nde değişiklik yapacaklarını da söyledi. Böcek, Aydın Kanza Parkı ile SGK'nın ek binası arasında kalan bölümün, caddenin geri kalan kısmında daha önce yapılan düzenlemeye benzer yapıda yeniden ele alınacağını aktardı. Böcek, caddede rejüfün kaldırılacağını, her iki yöndeki kaldırımlarda da değişiklik yapacaklarını aktardı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS