Demre'de mağaza açılışı

Demre'de mağaza açılışı
Demre'de mağaza açılışı

 


Ahmet ACAR/DEMRE, (DHA)- ANTALYA'nın Demre ilçesindeki giyim mağazası ilçe protokolünün katılımıyla açıldı.


Noel Baba Caddesi'ndeki mağazanın açılışına Kaymakam Onur Şatıroğlu, eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Belediye Başkanı Okan Kocakaya, Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Ünal Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Koparıcı, İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mahmut Perçin, Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban, kardeşi başpehlivan Turan Balaban, sanatçı Fatih Bulut ve Demreliler katıldı.


İş insanı Vedat Mutlu'ya ait mağazanın açışında sanatçı Fatih Bulut mini konser verdi. Başpehlivanlar İsmail ve Turan Balaban, sanatçı Fatih Bulut hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Açılış sonrası kokteyl düzenlendi.


Kaymakam Onur Şatıroğlu, "Her yeniliğin ilçemize farklı bir değer katacağını inanıyorum. Başarı ve kazanç diliyorum" dedi.


Belediye Başkanı Okan Kocakaya da "İlçemizde yeni her açılan iş yeri, ilçemiz insanına iş ve aş demektir. Burada birkaç arkadaşımız iş sahibi olacak. İlçemize değer katacak bir iş yeri. Ayrıca yeni açılan her iş yeri, ilçemizdeki bir gelişmenin habercisidir. Bu mağaza ayrıca ilçemizde her geçen gün hareket kazanan turizme de hizmet edecektir" diye konuştu.


Konuşmaların ardından mağazanın açılış kurdelesi kesildi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS