Dünya şampiyonu Alper, Muratpaşa'da

Dünya şampiyonu Alper, Muratpaşa'da
Dünya şampiyonu Alper, Muratpaşa'da

 


ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi ve IWAB Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu'nun düzenlediği Fit Antalya Wellness Günleri'na katılacak dünya ve Avrupa Poomsae Şampiyonu Temel Alper, 'Egsersiz ve Beslenmede Doğru Bilinen Yanlışlar' başlıklı sunum yapacak.


Muratpaşa Belediyesi ve Antalya'nın tanıtımına katkı sağlamayı hedefleyen sosyal turizm projesi IWAB Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu, milli sporcu, Dünya ve Avrupa Poomsae Şampiyonu Temel Alper'i misafir edecek. Platformun düzenlendiği Fit Antalya Wellness Günleri kapsamında 20 Aralık Perşembe saat 14.00'de Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu'nda düzenlenecek etkinlikte Temel Alper, 'Egsersiz ve Beslenmede Doğru Bilinen Yanlışlar' konulu sunum yapacak.


IWAB Proje Başkanı Hatice Bozkurt, "Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm festival ve etkinliklerde ilklere imza atmaya özen göstermiş bir platform olarak bu kez ana konumuzu 'Sağlıklı Yaşam ve Wellness' olarak belirledik" dedi.


Sponsorların da desteğiyle bu kez bir dünya şampiyonunun ağırlamaya hazırlandıklarını belirten Bozkurt, “Tüm dünyada yükselişte olan doğal mikro besinleri de anlatacağımız ücretsiz etkinliğimize bütün Antalya halkı davetlidir. Muratpaşa Belediyesi'nin bizlere vermiş oldukları destek ile günden güne büyüyoruz, teşekkür ederiz" diye konuştu.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS