Finike Belediye meclisi toplandı

Finike Belediye meclisi toplandı
Finike Belediye meclisi toplandı

 


Suat SÖĞÜT/FİNİKE, (DHA) - FİNİKE Belediyesi'nin mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.


Finike Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısı, 13 meclis üyesinin katılımıyla gerçekleştirildi. Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu yönetiminde yapılan toplantıda zabıta memurlarının fazla çalışma ücretleri ile norm kadro değişikliği görüşülerek karara bağlandı. Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından dilek ve temenniler kısmında meclis üyelerine veda konuşması yapan belediye Başkanı Sarıoğlu şunları söyledi:


"Bundan sonraki süreçte belediye meclis üyeleri ve tüm çalışma ekibi Finike'nin geleceği için güzel hizmetler vereceklerdir. Bundan eminim. Biz de Finike'ye en iyi hizmeti vermek için mücadele ettik. Görev süremizce hizmet noktasında bize destek veren, dışarıdaki işçi kardeşimizden daire içinde çalıştığımız personelimiz, müdürlerimiz ve meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki sürecin de ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum."


Başkan Sarıoğlu ve meclis üyeleri toplantı sonrasında hizmet binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS