Demirhan DP'den aday oldu

Demirhan DP'den aday oldu
Demirhan DP'den aday oldu

 

Ahmet ACAR/KAŞ, (DHA) - ANTALYA'nın Kaş ilçesinde bir süre önce Ak Parti'den, Antalya Büyükşehir ve Kaş Belediyesi meclis üyeliğinden istifa eden Erol Demirhan, Demokrat Parti'den (DP) Kaş Belediye Başkan Adayı oldu.

Eski Ova Belediye Başkanı Erol Demirhan, Kaş'ta bir pastanede düzenlenen törenle DP'ye katıldı. Demirhan, 31 Mart seçimlerinde DP'nin Kaş Belediye Başkanı Adayı oldu. Demirhan'a DP rozetini, DP İl Başkanı Ali Kartal taktı. Törene DP İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Koordinatör Ali Yalçın Aşkın, eski Kınık Belediye Başkanı Şükrü Koçak, eski DYP Kaş İlçe Başkanı İrfan Hamarat, eski ANAP Kaş ilçe başkanları Ahmet İrbeç, Mehmet Kesten, İYİ Parti Antalya Büyükşehir ve Kaş Belediye Meclis Üyesi Hasan Nusret Baysal, İYİ Parti Kaş Belediye meclis üyeleri Mehmet Eriş, Şükrü Koçak, Mustafa Özen ve İbrahim Nişancı ve vatandaşlar da katıldı.

Demirhan'ın DP'ye katılım ve adaylık açıklamasına telefonla bağlanan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Erol Demirhan'la Kaş'ta yeni bir başlangıca imza atacağız. Bu başlangıç yeni bir adım, yeni bir atılım olacaktır bu kutlu dava için" dedi.

DP İl Başkanı Ali Kartal, "Erol Demirhan tecrübeli bir politikacı. 17 yıl aralıksız Ova belediye başkanlığı, bir dönem Antalya Büyükşehir ve Kaş Belediye meclis üyeliğinde bulundu. Kaş'ı DP saflarında yönetecek bilgi ve birikime sahip. Ekibiyle Kaş'ı yönetmeye hazır. Kaş'ta belediye başkanlığı seçimini de farklı biçimde kazanacaktır" diye konuştu.

Yasal Bilgilendirme

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS