Hasan Öz vatandaşla buluştu

Hasan Öz vatandaşla buluştu
Hasan Öz vatandaşla buluştu

 


MANAVGAT, (DHA) - CUMHUR İttifakı Manavgat Belediye Başkan adayı Hasan Öz, vatandaşla buluştu.


Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan adayı Hasan Öz, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Kavaklı çarşamba pazarında Kavaklı, Kasaplar, Milli Egemenlik ve Çağlayan mahalle sakinleriyle buluştu. Halkın yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Hasan Öz'e AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP İlçe Başkanı Nooman Enhoş, belediye meclis üyesi adayları ve her iki partinin yöneticileri eşlik eti.


Hasan Öz, "Cumhuriyet Halk Partili ağabeylerime, İYİ Partili ağabeylerime, ablarıma, kardeşlerime sesleniyorum; bu evladınız hepinizin oylarına talip. Dürüst bir şekilde hizmet etmek için buna talip. Manavgat artık değişim istiyor. Manavgat artık hizmet istiyor. Manavgat artık iktidarla buluşmak istiyor" dedi.


Projeleri hakkında vatandaşlara bilgi veren Hasan Öz, "Manavgat'ımızı iktidarla buluşturarak projelerimizi bir bir gerçekleştireceğiz. Manavgat Şelale Üniversitesi'nin kurulmasını sağlayacağız. Böylece gelen öğrencilerle kış aylarında da esnaflarımız rahat nefes alacak. Manavgat'a 400 yataklı bir eğitim araştırma hastanesi yapıyoruz. Bu hastane daha sonra tıp fakültesine temel olacak. Artık Antalya'ya veya Alanya'ya gitmekten kurtulacaksınız" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS