Manavgat'ta polise yüz siperliği

Manavgat'ta polise yüz siperliği
Manavgat'ta polise yüz siperliği

 

Mithat ABAKAN/MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü personeli tarafından üretin 300 yüz siperliği İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Tüm dünyayla birlikte Türkiye'yi de etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınından korunmak amacıyla çeşitli kurumlar tarafından koruyucu malzeme üretimi sürdürülüyor. Bu kapsamda Manavgat İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü personeli de yüz siperliği üretti. Manavgat İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Süleyman Karakaya, üretilen 300 siperliği polislerin kullanması amacıyla Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim etti.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül'ü ziyaret ederek, siperlikleri veren Süleyman Karakaya, polis görevlilerinin insanlarla sürekli olarak muhatap oldukları ve bu nedenle virüsün bulaşma tehlikesinin daha fazla olduğunu belirterek, "Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için canla başla çalışan polis memurlarının da görevlerini huzur içerisinde ve tedirgin olmadan sürdürmeleri amacıyla ürettiğimiz 300 siperliği teslim ettik. İnşallah ülkemiz bu salgından kısa sürede kurtulur ve hepimiz normal yaşantımıza dönebiliriz" dedi.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül de siperlikler için İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü personeline teşekkür etti. Polis teşkilatının her şart altında görevinin başında olduğunu belirten Müdür Özgönül, "Bütün devlet memurlarında olduğu polislerimiz de salgının başlamasında bu yana maskelerle görev yapıyor. Bu siperlikler sayesinde daha rahat ve huzurlu bir şekilde görevlerini sürdürecekler" diye konuştu.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS