hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yaşlı çınarlara belediye başkanından doğum günü sürprizi

  Yaşlı çınarlara belediye başkanından doğum günü sürprizi
  expand

  Yaşlı çınarlara belediye başkanından doğum günü sürprizi

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Burhan CEYHAN / AYDIN, (DHA)-AYDIN'ın Koçarlı İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan, hayatında hiç doğum günü kutlamadığını öğrendiği Dursun Çoban (71) ve Ayten Çoban'ı (68) evlerinde ziyaret ederek doğum günlerini kutladı.
   
  Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, kırsal Satılar Mahallesi'nde yalnız yaşayan Dursun Çoban ve Ayten Çoban'ın daha önce doğum günlerini kutlamadıklarını, öğrendi. Bunun üzerine Başkan Kaplan, 2 yaşlı çınarın evlerine ayrı ayrı sürpriz ziyaret yaparak doğum günlerini kutladı.
  İlk olarak, dün 71 yaşına giren Dursun Çoban'a belediye ekibiyle birlikte sürpriz ziyaret gerçekleştiren Kaplan, doğum günü kutladı. Birlikte pasta kesip, çeşitli hediyeler verdi. Nedim Kaplan ve ekibini karşısında gören Dursun Çoban, sevinçten gözyaşlarını tutamadı ve hayatında ilk kez mum üfleyip, doğum gününü kutlamanın mutluluğunu yaşadı. Çoban, "Ben bile doğum günümü ve kaç yaşıma girdiğimi unutmuşum. 71 yaşıma girdiğimi başkanımızdan öğrendim. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Çok duygulandım. İlk defa doğum günü pastası üfledim. Başkanımızdan Allah razı olsun, çok mutlu etti beni" dedi.

  Başkan Kaplan'da Dursun Çoban'ın doğum gününün kutlu olmasını dileyerek, “Nasip bugüneymiş. Daha önce doğum günü kutlamadığını öğrenince ben kendim gelmek istedim. Sağlıklı ve huzurlu nice yaşlar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Biz her zaman sizin yanınızdayız" dedi.

  Başkan Kaplan ve beraberindekiler ikinci ziyaretlerini Ayten Çoban'a yapıp, doğum gününü kutladı. Kaplan, Çoban'a sevdiği çiçeği ve çeşitli hediyeler vererek doğum gününü kutladı.
  Belediye Başkanı Nedim Kaplan'a doğum günü sürprizi için teşekkür eden Çoban, "Beni unutmadı. Çok memnun oldum, çok sevindim" dedi.(DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow