Kaymakam Kaya, muhtarlar ve halkla bir araya geldi

Kaymakam Kaya, muhtarlar ve halkla bir araya geldi
Kaymakam Kaya, muhtarlar ve halkla bir araya geldi

Süleyman ÖZAYDIN/MANYAS (Balıkesir) (DHA) –BALIKESİR’in Manyas ilçesi Kaymakamı Muhammed Kaya ilçede ki muhtarlar ve halkla bir araya geldi.


Geleneksel olarak iki ayda bir gerçekleştirilen, yerel seçimler sonrası ilk muhtarlar ve halk toplantısı Halk Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya konuşmasına yeni seçilen muhtarlara “hayırlı olsun “temennisiyle başladı. Muhtarlar  ve halk toplantısına Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçin, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda İlçenin genel sorunları, kamu hizmetlerinin sunumuyla ilgili karşılaşılan sorunlar ve talepler, muhtarların ve vatandaşların talep ve önerileri görüşüldü. 

Talepleri tek tek not eden ve önemle ilgilenen Kaya, yapılan öneri, talep ve şikâyetlerin hassasiyetle dikkate alınacağını ve sorunların çözümü için bütün kurumların koordineli olarak çalışacağını, buradaki tek amacın vatandaş odaklı ve kaliteli bir hizmet sunmak olduğunu ifade etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS