Burdurlu taksiciden örnek davranış

Burdurlu taksiciden örnek davranış
Burdurlu taksiciden örnek davranış

 


BURDUR, (DHA)- BURDURLU taksici Recep Baş, aracında unutulan çantayı, zabıta ekiplerinin de yardımıyla bulduğu sahibine teslim etti.


Burdur'da taksicilik yapan Recep Baş, bir süre önce Burdur 58. Piyade Alay Komutanlığı'nda vatani görevini bitiren Mehmet Avcı'yı yolcu olarak aldı. Yolcuyu ineceği yerde bırakan Baş, yolcunun araçta çanta unuttuğunu fark etti. Yolcuyu bıraktığı yerde bulamayan Baş, taksi durağına geri döndü. Durumun bildirilmesi üzerine Burdur Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de çantanın sahibinin bulunması için çalışma başlattı. Kısa süre sonra çanta bulunan sahibine teslim edildi.


Taksici Recep Baş, "Çantayı alıp önce 153'ü bilgilendirerek, Zabıta Müdürlüğümüze teslim ettim. Çantanın içinde bulunan bilgilerden yola çıkarak sahibine ulaştık ve durumu bildirdik. Zabıta Müdürlüğünde asker Mehmet Avcı'ya çantasını teslim ettik" dedi.


Mehmet Avcı da "Çantamın bulunmasından dolayı çok mutluyum. Örnek bir davranışta bulunarak bana ulaşıp çantayı teslim ettiler. Taksici abimize ve zabıta personeline teşekkür ediyorum" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS