MÜSİAD heyeti İnegöl Belediye Başkanı’na ziyaret gerçekleştirdi

MÜSİAD heyeti İnegöl Belediye Başkanı’na ziyaret gerçekleştirdi
MÜSİAD heyeti İnegöl Belediye Başkanı’na ziyaret gerçekleştirdi

Yavuz YILMAZ/İNEGÖL(Bursa),(DHA)- BURSA, Müstakil Sanayici ve İşadamları Deneği (MÜSİAD) Kurucu Başkanı Erol Mehmet Yarar, MÜSİAD İnegöl Şubesi yöneticileriyle birlikte İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret etti. Ziyarette İnegöl sanayicisinin model olduğunu vurgulayan Yarar, ‘’İnegöl sanayicisinin dünyaya açılma modelinin bir örnek olduğunu, İnegöl’ün örnek alınacak bir yer olduğunu her yerde söylüyoruz’’ dedi.


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şubesinin düzenlediği bir dizi program için dün İnegöl’e gelen MÜSİAD Kurucu Başkanı Erol Mehmet Yarar, Belediye Başkanı Alper Taban’a ziyaret gerçekleştirdi. MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Halil Malkaç ve yöneticilerinin de katıldığı ziyarette, Başkan Alper Taban MÜSİAD heyetini makamında kabul etti.


İNEGÖL HEM MÜSİAD HEM DE TÜRKİYE İÇİN ÖRNEKTİR


Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Yarar İnegöllü sanayicinin örnek alınması gerektiğini belirtip, “22 yıl önce Şubemizin açılışını yaptığımız İnegöl’ümüzde olmaktan mutluluk duyuyoruz. İnegöl’ün inşallah çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. İnegöl sanayicisinin dünyaya açılma modelinin bir örnek olduğunu, İnegöl’ün örnek alınacak bir yer olduğunu her yerde söylüyoruz. Hem MÜSİAD için örnektir hem Türkiye için örnektir. İnegöl’ümüze gelmişken Belediye Başkanımızı da ziyaret etmek istedik. Kendisine bundan sonraki süreçle ilgili de başarılar diliyoruz” diye konuştu.


Belediye Başkanı Alper Taban ise “MÜSİAD heyetini şehrimizde ağırlamaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. İnşallah bu akşam da MÜSİAD İnegöl Şubemizin organize ettiği güzel bir programla bu geceyi taçlandıracağız. Tabi şehrimize dair yaptıkları övgülerden dolayı da Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizler de şehrimiz adına kendilerinden istifade etmeye çalışacağız” ifadelerinin kullandı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS