Karacabey Emirsultan Gençlik Parkı açıldı

Karacabey Emirsultan Gençlik Parkı açıldı
Karacabey Emirsultan Gençlik Parkı açıldı

Yasin KESKİN/KARACABEY,(Bursa),(DHA)-BURSA Karacabey Belediyesi tarafından yaptırılan Emirsultan Gençlik Parkı hizmete açıldı. Karacabey Belediyesi tarafından yaptırılan Emirsultan Gençlik Parkı'nın açılışını gerçekleştirdi. Parkın açılışını mahalle çocuklarıyla birlikte yapan Belediye Başkanı Özkan, ardından çocuklarla kısa bir süre futbol oynadı. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Özkan, parkta sohbet ederek talepleri not almayı da ihmal etmedi. Emirsultan Gençlik Parkı’nın açılışında konuşan Başkan Özkan, göreve geldikleri ilk günden bu yana tüm kent genelinde çalışmalarına hızla devam ettiklerini söyledi.Merkez kırsal ayırt etmeden her mahalleye vatandaşların hayat kalitesini yükseltecek hizmetler götürmeye çalıştıklarına dikkat çeken Özkan, “Bizim için Karacabey’in her bir noktası aynı öneme sahip. Bu anlamda projelerimiz devam ediyor. İmkanlarımız dahilinde bu tür çalışmalara imza atmayı tüm hızıyla sürdüreceğiz” dedi.


Parkta çocuk oyun grupları, top sahası ve spor aletlerinin yer aldığını dile getiren Özkan, modern belediyecilik anlayışıyla sürdürülebilir gelişimi esas aldıklarını ve bu kapsamda ilçe genelindeki çalışmalarına kararlı adımlarla devam edeceklerini kaydetti.


Emirsultan Gençlik Parkı’nın açılışına Başkan Ali Özkan’ın yanı sıra , İlçe Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, Emirsultan Mahalle Muhtarı Murat Önal,MHP İlçe Başkanı Hilmi Kaya, İlçe Sağlık Müdürü Volkan Çiğdem ve çok sayıda vatandaş katıldı. 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS