Yok Yere Temaşa, turneye çıktı

Yok Yere Temaşa, turneye çıktı
Yok Yere Temaşa, turneye çıktı

Muammer İRTEM/BURSA,(DHA)-BURSA Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Doğaçlama Tiyatro Sporu ekibi ‘Yok Yere Temaşa’ gösterisi ile Kestel’de sahneye çıktı.


Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, alternatif oyun türleri arasında yer alan modern doğaçlama tiyatroya ait tiyatro sporu ekibi olarak Kestel izleyicisiyle buluştu. ‘Yok Yere Temaşa’da iki takıma ayrılan oyuncular, seyircinin yönlendirmesiyle doğaçlama olarak performans sergiledi. Her Salı Görükle Gençlik Merkezi’nde seyirci karşısına çıkan Serdar Soyer, Sergen Bölük, Tuba Bayram Böbek, Volkan Yıldız, Faruk Oğur ve Yüksel Hakverdi tüm hünerlerini sergiledi. Oyun, Kestellilerden tam not aldı. Aynı zamanda oyunun da bir parçası olan izleyiciler, kahkahanın eksik olmadığı oyundan büyük keyif aldı.


Her Salı saat 20:00’da Görükle Gençlik Merkezi’nde oynanan oyun yeni yıldan itibaren aralıklarla şehir içi turnelerle izleyicisiyle buluşacak. Kestel ile başlayan turne, 21 Ocak Salı Orhangazi, 25 Şubat Kredi Yurtlar Kurumu Erkek Öğrenci Yurdu, 10 Mart  Salı Bursa Teknik Üniversitesi, 24 Mart Salı Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu, 7 Nisan Salı Bursa Teknik Üniversitesi olarak devam edecek. 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS