Elazığ'da polis merkezlerine 'Güven Masası' kuruldu

Elazığ'da polis merkezlerine 'Güven Masası' kuruldu
Elazığ'da polis merkezlerine 'Güven Masası' kuruldu

Erkan BAY/ ELAZIĞ,(DHA)- ELAZIĞ'daki polis merkezi amirliklerine Emniyet Genel Müdürlüğü'nce başlatılan proje kapsamında 'Güven Masası' kuruldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce ülke genelinde polis- halk ilişkilerini en üst seviyeye taşımak ve vatandaşların polis merkezlerine rahat gidebilmesini sağlamak için hayat geçirilen 'Güven Masası' projesi Elazığ'da hayata geçirildi. Kent merkezi ve ilçelerdeki polis merkezlerine 'Güven Masası' kuruldu.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ülkemiz genelinde  polis- halk ilişkilerini en üst seviyeye taşımak ve vatandaşlarımızın polis merkezi amirliklerine gönül rahatlığı ile gidebilmesi, şikayet ve ihbarlarının dile getirebilmesi, güvenlikle ilgili kaliteli ve iyi hizmet alabilmesi için, Polis Merkezi Amirliği Etik Davranış İlkeleri kapsamında 81 ilde bulunan 700 polis merkezi amirliğine 'Güvenli Türkiye' vizyonuna uygun birimler haline getirmek amacıyla 'Güven Masası' kurulmuştur. Bu kapsamda, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğümüzce ilimizde Çarşı Şehit Mehmet Ali Çakır Polis Merkezi Amirliği'nde ve Alacakaya, Palu, Sivrice, Baskil, Arıcak ilçelerimizde bulunan polis merkezi amirliklerinde 'Güven Masası' kurularak halkımızın hizmetine sunulmuştur" denildi. 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS