Fadıloğlu, gönülleri kazanmayı hedefliyor

Fadıloğlu, gönülleri kazanmayı hedefliyor
Fadıloğlu, gönülleri kazanmayı hedefliyor

Hasan KIRMIZITAŞ/GAZİANTEP, (DHA) - ŞEHİTKAMİL Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yaptıkları çalışmalar ile gönülleri kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, günü ilçenin farklı noktalarında gerçekleştirdiği ziyaretlerle değerlendirdi. Fabrika işçileriyle bir araya gelerek sohbet eden Fadıloğlu, daha sonra Belkıs, Atakent ve Burak mahalle sakinleriyle buluştu. Ziyaret ettiği evlerde yoğun ilgi gören Başkan Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşa yapılan ve yapılacak hizmetleri anlattı.

Daha fazla gönül kazanmak için çabaladıklarını dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şunları söyledi:

"Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Memleket işi, gönül işidir. Halkımızın derdiyle dertlenmek, halkımızın derdine derman olmak için ben ve ekip arkadaşlarım elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da gönül belediyeciliği ile daha fazla gönül kazanmak için çalışacağız. Şunu çok iyi biliyoruz ki milletimiz, her hizmetin en iyisine ve güzeline layıktır. Halkımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturma gayesiyle tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığımız işi gönülden yapıp, gönüller kazanmayı sürdüreceğiz."

 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS