Hatay'da hasta çocuklara 'Bir tebessüm bin mutluluk'

Hatay'da hasta çocuklara 'Bir tebessüm bin mutluluk'
Hatay'da hasta çocuklara 'Bir tebessüm bin mutluluk'  

Mehmet EZER/HATAY,(DHA)- HATAY'da gönüllü gençlerden oluşan 'Bir Tebessüm Bin Mutluluk' grubu yaptıkları etkinliklerle hasta çocukları sevindirmeye devam ediyor.

Gönüllü gençler Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi çocuk servisinde yatan minik hastaları ziyaret etti. Palyaço ve çizgi film karakterlerinden oluşan kostümleriyle hasta çocuklarla sohbet eden gençler, onları sevindirmenin ve hastalıklarının azda olsa unutturmanın sevincini yaşadıklarını belirtti. 

LÖSEMİ HASTALIĞINI YENDİ ŞİMDİ HASTA ÇOCUKLARI SEVİNDİRİYOR

Lösemi hastalığı ile savaşan ve 2013'de gönüllü gençlerden oluşan 'Bir Tebessüm Bin Mutluluk' grubunu kuran Ömer Faruk Kural, düzenli aralıklarda hastane ziyaretleri yaptıklarını belirterek "Amacımız hasta çocukların bir nebze olsun sıkıntılı anlarını unutturup, yüzlerinde  bir  tebessüm  oluşturabilmek. Hasta çocukları sevindirmeye devam edeceğiz. Bu güzel faaliyetleri gönüllülerimizle beraber gerçekleştiriyoruz. Bize katılmak isteyen gönüllü arkadaşlarımız sitemizden grubumuza ulaşabulurler" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS