hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bağcılar'da ölen kadını poşetlere sarıp 10 gün aynı evde yaşadı

  Bağcılarda ölen kadını poşetlere sarıp 10 gün aynı evde yaşadı
  expand

  Bağcılar'da ölen kadını poşetlere sarıp 10 gün aynı evde yaşadı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Özgür EREN / İSTANBUL, (DHA)- BAĞCILAR'da başına aldığı darbe sonucu ölen kadını poşetlere saran Ensar Avuç, 10 gün cesetle aynı evde yaşadı. Polis ekipleri tarafından baskın yapılan evde bulunan ceset incelemenin ardından Adli Tıp Kurumuna götürülürken 3 kişi gözaltına alındı.

  Yeni Mahallede 4 katlı bir apartmanın bodrum katında oturan Ensar Avuç (60), 3 ay önce Bağcılar'da Songül Kurt (48) ile tanıştı. Kurt, kısa zaman sonra Ensar Avuç'un evinde yaşamaya başladı. İddiaya göre, bir süre önce Songül Kurt başına aldığı darbe sonucu hayatını kaybetti. Ensar Avuç, cesedi poşetlere sardı ve evin bir odasına bıraktı. 10 gün sonra Avuç'un evine misafir olarak gelen 2 kişi, poşetlere sarılı cesedi gördü ve evden ayrılarak başka bir arkadaşına durumu anlattı. Durumu anlattıkları kadın, duyduklarını 10 Şubat Pazar günü polise söyleyerek ihbarda bulundu. Polis ekipleri, ihbar edilen eve baskın düzenledi ve poşetlere sarılı halde kadın cesedi ile karşılaştı. Kadının cesedi incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Adli Tıpta yapılan incelemede kadının başına aldığı darbe sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  KORKTUĞU İÇİN POLİSİ ARAMAMIŞ

  Polis ekipleri, Ensar Avuç'u ve Avuç'un evine misafir olarak gelen 2 kişiyi gözaltına aldı. Avuç'un ifadesinde Songül Kurt'un kafasını sehpaya çarptıktan sonra hayatını kaybettiğini ve korktuğu için polisi aramadığını söylediği öğrenildi.

  Mahalleli Abdülaziz Akıncı, "Bir kadın ile bir erkek evde beraber yaşıyormuş. Kadın ölmüş, komşular cesedin kokusunun geldiğini söylemiş. Polisler gelmiş" dedi.

   

  Görüntü Dökümü:

  ----------------

  -Sokaktan görüntü

  -Daireden görüntü

  -Komşular ile röportaj

  -Ensar Avuç'un fotoğrafı

  -Songül Kurt'un fotoğrafı

   

   

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow