hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güngören'de balkonda çökme meydana geldi, bina sakinleri tahliye edildi

  Güngörende balkonda çökme meydana geldi, bina sakinleri tahliye edildi
  expand

  Güngören'de balkonda çökme meydana geldi, bina sakinleri tahliye edildi

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Baran AKKAYA/İSTANBUL,(DHA)- GÜNGÖREN'de 6 katlı binanın 5. katında bulunan dairenin balkonunda çökme meydana geldi. Çökme sırasında şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, belediye ekipleri tarafından daire sakinleri binadan tahliye edildi.

  Olay, saat 18.30 sıralarında Güngören Merkez Mahallesi Refah Sokak üzerinde bulunan binada meydana geldi. 6 katlı binanın 5. katında dün akşam saatlerinde balkondan sesler gelmeye başladı. Bugün saat 18.30 sıralarında seslerin geldiği balkonda çökme meydana geldi. Çöken balkonun parçaları alt kattaki balkona da zarar verirken, olayda şans eseri ölen ya da yaralana olmadı. Belediye ekiplerinin olay yerine gelmesi ile kapatılan sokakta, bina sakinleri tahliye edildi. Yapılacak incelemelerin ardından, vatandaşların dairelerine girip girmeyeceklerine karar verilecek.

  Mahalle sakini Kadir Ünal, "Saat 18.30 civarı bir ses geldi. Aşağı indim, zannettim ki deprem oldu. Karşı binanın balkonu çökmüş. Kimse yoktu, çok şükür kimseye bir şey olmadı" şeklinde konuştu.

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow