hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İstanbul’da trafikte 'yol verme' tartışması

  İstanbul’da trafikte yol verme tartışması
  expand

  İstanbul’da trafikte 'yol verme' tartışması

   

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Baran AKKAYA - Emin YEŞİL/İSTANBUL,(DHA)- SULTANGAZİ’de sokak üzerinde tekstil malzemelerini indirmek için yolu kapatan kişilerle yol isten sürücü arasında tartışma çıktı. TEM Otoyolu üzerinde yaşanan 'yol verme' tartışmasında ise, sürücüler araçlarını birbirlerinin üzerine sürerek trafikte tehlikeye davetiye çıkardı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

  Sultangazi Esentepe Mahallesi'nde hafif ticari araç sürücüsü, tekstil atölyesine malzeme indirmek için aracı ile yolu kapattı. Bir başka sürücü yol istediği sırada tekstil malzemesi indiren kişi, depodan çıkarak tepki gösterdi. Sürücünün kapısını açan kişi, ‘Bir dakika bekle diyerek’ bağırdıktan sonra aracın aynasına vurdu. Yol isteyen sürücü aracına binerek hızla uzaklaştı.

   

  HAFRİYAT KAMYONU KAZAYA DAVETİYE ÇIKARDI

  TEM Otoyolu Mahmutbey mevkisinde otomobil sürücüsü ile hafriyat kamyonu şoförü arasında yol verme tartışması yaşandı. Hafriyat kamyonu şoförü, aracını otomobilin üzerine sürerek sıkıştırmaya çalıştı. Bu sırada kazanın eşiğinden dönüldü. Yine TEM Otoyolu Mahmutbey mevkisinde şerit ihlali yapan kamyon şoförü, son anda sağ şeritten gelen hafriyat kamyonunu fark ederek kaza yapmaktan kurtuldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Görüntü Dökümü

  ------------------------

  Cep telefonu

  -Sultangazi yol verme tartışması

  -TEM Otoyolu hafriyat kamyonunun otomobili sıkıştırması

  -TEM Otoyolu'nda şerit ihlali yapan kamyonun kazadan dönmesi

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow