AK Partili kadınlardan ilçelere ziyaret

AK Partili kadınlardan ilçelere ziyaret
AK Partili kadınlardan ilçelere ziyaret

AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, Aliağa, Dikili ve Menemen ilçelerinde ziyaretler düzenleyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Gönül Seferberliği' projesine destek verdi.
AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Gönül Seferberliği' projesi kapsamında Dikili, Aliağa ve Menemen ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem ile makamında bir süre görüşen Büyükdağ, İlçe Kadın Kolları yönetimi ile bir araya gelerek pandemi sürecindeki çalışmaları nedeniyle teşekkürlerini iletti. Büyükdağ, devletin imkanlarının zor durumda olan vatandaşlara ulaştırılmasında kadınların etkin rol üstlendiğine dikkat çekerek "Yıl sonuna kadar İzmir'de 50 bin yeni kadın üye yapmayı hedefliyoruz. İzmir'de bize gönül verip, bizimle yol yürümek isteyen arkadaşlarımızı bu süreçte üye yapıyoruz. Ağustos ayı sonu itibariyle kadın kollarımızın kongrelerini yapacağız. Teşkilatımızı güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu. Kongre sürecinde görev almak isteyenlerin online başvuru başvuru yapabileceğini söyleyen Büyükdağ, teşkilatlarda görev almak isteyenlerin kongre.akkadin.org sitesinden başvuru formunu doldurdukları takdirde il ve ilçelerde yapılacak mülakatlara davet edileceklerini belirtti. Video konferansla yapılan toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerine hükümetin yaptığı çalışmaların sahada anlatılması talimatını verdiğini dile getiren Büyükdağ, "Bir yandan bu sıkıntılı dönemin atlatılması için elimizi taşın altına koyarken, bir yandan da yıl sonuna kadar 50 bin yeni kadın üye hedefimizi gerçekleştirip 2023 hedeflerine yürüyeceğiz" dedi.
AK Parti Aliağa Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım da İl Kadın Kolları Başkanı Büyükdağ'ın ziyaretinin moral ve motivasyonlarını artırdığını dile getirerek Aliağa'nın 30 mahallesinde ziyaretler yapacaklarını ifade etti. Yıldırım daha sonra ziyaretinin anısına Büyükdağ'a 2019 yerel seçim çalışmaları sırasında Aliağa'daki kadınlarla çekilmiş fotoğrafını hediye etti. Yıldırım şöyle konuştu:
"AK Parti kurulduğu günden bu güne nice zaferlere imza attı. Milletimize hizmet yolunda partimize gösterilen bu teveccühün oluşmasında katkısı olan kadınlarımız Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve onun davasına her zaman destek sağlayacaktır. Kadınlarımız her daim liderimizin yanında olmayı da sürdürecektir. İşte o zaferlerden birinin arefesinde diğerli İl Kadın Kolları Başkanım Dilek Yıldız Büyükdağ'ı 2019 yerel seçim çalışmaları için ilçemize gelişinin anısına çektirdiğimiz fotoğrafı başkanımıza bu güzel hatırayı yaşatması, gelecek kuşaklara örnek olarak taşıması için takdim ettik. Allah birliğimizi, bereberliğimizi ve zaferlerimizi daim etsin."
Büyükdağ, Dikili ve Menemen ilçelerinde girişimci kadın çiftçiler ile de bir araya gelip sohbet etti.

İZMİR, (DHA)

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS