hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bayraklı'da İrfan Önal mazbatasını aldı

  Bayraklıda İrfan Önal mazbatasını aldı
  expand

  Bayraklı'da İrfan Önal mazbatasını aldı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İZMİR, (DHA)-CUMHURİYET Halk Partisi'nden (CHP) Bayraklı Belediye Başkanlığı'na seçilen İrfan Önal, görevi devraldı. İlçe Seçim Kurulu'nda düzenlenen törenle mazbatasını alarak görevine resmen başlayan Önal, "Bizden beklentileri en iyi şekilde karşılamak için az uyuyup, canla başla çok çalışacağız. Yeni dönemin ilk gününde herkese adil ve eşit hizmet götüreceğimize söz veriyorum. İyi ki varsınız. Birlikte çalıştık, birlikte başardık" dedi.

  31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel seçimlerinde, İrfan Önal CHP'den Bayraklı Belediye başkanı seçildi. Önal, mazbatasını

  Mustafa Kemal Lisesi'nde düzenlenen törenle aldı. Mazbata törenine Önal'ın yanı sıra eşi Gökçe Pişkin Önal, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, meclis üyeleri, muhtarlar, çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı. Başkan Önal, seçim kurulunda yüzlerce vatandaş tarafından alkışlar ve sloganlar eşliğinde büyük coşkuyla karşılandı. Mazbata töreninin ardından Bayraklı Belediyesi'nde devir teslim töreni gerçekleşti. Görevi üçüncü dönem Belediye Başkanı Serdar Sandal'dan devralan Önal, hizmetlerinden dolayı Sandal'a teşekkür etti. Sandal da, Önal'a çalışmalarında başarı diledi. Daha sonra Sevgi Yolu'ndaki Atatürk Anıtı'nda çelenk sunma programı düzenlendi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'HERKESE ADİL VE EŞİT HİZMET GİDECEK'

  Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal konuşmalarında, "Bayraklımızda yeni bir 5 yılın ilk gününü yaşıyoruz. Artık seçimler geride kaldı ve aldığımız sonuçlarla Türkiye'de birinci parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Emeklerimizle almış olduğumuz bu seçimi bundan sonra da hizmet noktasına taşıyacağız. Bize oy veren, vermeyen herkese adil ve eşit hizmet edeceğimizin sözünü veriyorum. Az uyuyup, çok çalışacağız. Belediyenin imkanları herkese eşit gidecek. Sizlerin emeğiyle geldiğim bu noktada, hiçbirinizi mahcup etmeyeceğim. Bayraklımızın bütününe katacağımız artı değerlerle daha yaşanabilir bir kenti sizlerin desteğiyle var gücümüzle çalışarak hayata geçireceğiz. Yolumuz açık olsun" dedi.(DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow