hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  'Bergama'da 2 yılda yaklaşık 10 bin çağrı çözüme kavuştu'

  Bergamada 2 yılda yaklaşık 10 bin çağrı çözüme kavuştu
  expand

  'Bergama'da 2 yılda yaklaşık 10 bin çağrı çözüme kavuştu'

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İZMİR, (DHA)-İZMİR'in Bergama Belediyesi Çözüm Merkezi Çağrı ve WhatsApp hattı bugüne kadar yaklaşık 10 bin çağrıya cevap verip, vatandaşın istek, talep ve şikayetlerini kayıt altına alarak çözüm için yardımcı oldu. Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Hizmet kalitemizi artırarak, vatandaşlarımızın taleplerine çözüm buluyoruz. Çağrı Merkezi'mize gelen talepler kayıt altına alınarak ilgili birim sorumluları ile vatandaş arasındaki koordinasyon sağlanıyor" dedi.

  Bergama'nın tüm sorunları, talep, öneri ve bildirimleri için Bergama Belediyesi Çözüm Merkezi Çağrı ve WhatsApp hattı ile çözüme kavuşuyor. Bergama Belediyesi'nin WhatsApp iletişim hattı ile Bergamalılar '(0232) 632 80 05' numaralı telefonla Bergama'yla ilgili öneri ve taleplerini, karşılaştıkları sorunları ister arayarak isterse mesaj atarak isterse de fotoğraf olarak atabiliyor. Çözüm Merkezi tüm talep ve öneri bildirimleri kaydediliyor, ilgili müdürlüklere iletilerek sorunların çözülmesini sağlıyor. Hafta içi 08.30 ve 18.30 saatleri arasında hizmet veren Çözüm Merkezi'nde gelen talep, şikayet ve öneriler kayıt altına alınıyor.

  '2 YILDA 10 BİNE YAKIN ÇAĞRI ÇÖZÜME KAVUŞTU'
  2 yıla yakın hizmette olan Bergama Belediyesi Çözüm Merkezi Çağrı ve WhatsApp hattının yaklaşık 10 bin çağrıya cevap vererek vatandaşın istek, talep ve şikayetleri kayıt altına alarak çözüm için yardımcı olduğunu belirten Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Hizmet kalitemizi artırarak, vatandaşlarımızın taleplerine çözüm buluyoruz. Çağrı Merkezi'mize gelen talepler kayıt altına alınarak ilgili birim sorumluları ile vatandaş arasındaki koordinasyon sağlanıyor. Bergama'nın yıllardır var olan sorunları göreve geldiğimiz günden beri çözüme kavuşturuyoruz. Eksik kalan, bozulan, vatandaşımızın hoşuna gitmeyen ne varsa Çözüm Merkezi'miz vasıtasıyla kayıt altına alıyor sırasıyla çözüme kavuşturuyoruz. Bergama'nın kanayan yarası yol sorunlarını birer birer çözüyor, asfalt çalışmalarını tamamlıyoruz. Adım adım tamamlanan caddelerle bağlantılı ara sokaklarda kilit parkeleri tamamlıyor ve Bergama'yı yeni baştan kuruyoruz. Her mahallede parklar, basket sahaları, kırsal mahallelerde ve merkezde halı sahalar, açık spor tesisleri ile bölgemizin tarihinde görülmemiş yatırım ve düzenlemelere kavuşturuyoruz" diye konuştu.(DHA)
  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow